GTA V Online alınır mı?

GTA V'i korsan olarak bitirdim, zaten hikayesi icin almayacagim. Online icin alacagim. Daha once hiç GTA Online oynamadim, ama yapilacak cok şey var. Beni sarar gibi geldi. 450 TL var, kasalari sattim. Baska oyun da onerebilirsiniz, ama korsani olmamali ya da olsa bile mumkunse Online oyun olsun.

Hocam şöyle Online'de artık çok fazla hile var hileden oynanmıyor.

Düşündüm, ama bu paraya alınacak başka bir şey bulamadım ve aldım bakalım, umarım severim.

Düşündüm, ama bu paraya alınacak başka bir şey bulamadım ve aldım bakalım, umarım severim.

İyi yaptın git Online da 100 saat falan oyna saat kas (güzel FiveM sunucularına girmek için gerekiyor) sonra YT'den Ceytodur Raconsaldır bu GTA 5-RP kanallarını izle RP yapmayı öğren terimleri öğren güzel bir sunucuda aşırı eğlenirsin bende 3-4 gün sonra PC alacağım Steam kütüphanem dolu ağzına kadar oyun var indirimde topladım hepsini 1.5-2K ya yarında R6 alacağım eğer oynayacak arkadaş lazımsa gel bizim DC ortamına oynarız hep beraber (DC: Ozibaboli)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023_1109_022328.jpg
    Screenshot_2023_1109_022328.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 16
Oyun 100GB idi ve birkac saat once indirip girdim Online'a, adam hile cikti ve isinlaniyor motora binmis, olmuyor da. Daha ilk Mac'tan boyle cikti. :D

Oyun 100GB idi ve birkac saat once indirip girdim Online'a, adam hile cikti ve isinlaniyor motora binmis, olmuyor da. Daha ilk Mac'tan boyle cikti. :D

Bro adamı reple zaten çoğu ban yedi eskiden Epic bedavaya dağıttığı için bu kadar hile var yavaş yavaş hepsi banlaniyor ve tek seçeneğin Online değil bu oyunun hikayeside güzel 50-70 saat oynanışı var ve arkadaş grubu edinip gidip araba yarışı, soygun, parkour gibi modları oynayabilirsin FiveM de çabası sırf FiveM için bile alınır bende Epic'te beleş var olmasa gider Steam'de alırdım direk diyorsan param yok Epic'te indirime girince alabilirsin.

Geri
Yukarı