GTA V Online HDD'de oynarken kasar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Jenfinite

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 4gb
İ5 10th
8+16gb ram
Samsung Galaxy S20FE SM-G780
Merhaba. GTA 5 Steam kütüphanemde var fakat laptopumda GTA 5'i indirmek için yeterli yer yok. O yüzden ile hard diske yüklesem oradan oynasam GTA Online'da oyun performansımı etkiler mi?

Merhaba. GTA 5 Steam kütüphanemde var fakat laptopumda GTA 5'i indirmek için yeterli yer yok. O yüzden ile hard diske yüklesem oradan oynasam GTA Online'da oyun performansımı etkiler mi?

Oyunun kasmaz da ama görüntü bozulması çok olur. Arada sırada arabayla giderken dokular yüklenmediginde sanki havada uçuyor gibi olacaksın. Yükleme ekranı yaklaşık 5 dk falan sürüyor.

7200RPM HDD ile oynadım uzun bir süre. Yükleme ekranlarının çok çok uzun sürmesi hariç bir sorun yaşamamıştım

Şu an da HDD kurulu GTA 5. Hiçbir sorun yaşamadım.

Kasma başkadır drop başkadır. Konuda sorulan kasma.
FPS ile uzaktan yakından alakası yoktur yazıyor orada.
Senin mesajın dipnot niyetini görür.

Agresif mesajınızın sebebi nedir bilmem ben sizin mesajınıza sadece ekleme olarak yazdım zaten orada alakası yoktur ama yazıyor. Orada drop ile FPS sorunu ayni şeydir yazmıyor. Düzgün okuyup düzgün cevap verin lütfen.

Geri
Yukarı