GTA V Online İlk Yasaklama Kalıcı Oldu

O kadar insan oynuyor bu oyunu, onlar boşa uğraşıyor zaten para kasmak için. Bir siz akıllısınız, hem hile yapın hem de güle oynaya oyun oynayın. Üzülüyorum Rockstar Games'e, şu oyunu kimler için ücretsiz yaptı...

Birinin bunu sormasını mı bekliyordunuz bu ne nefret kardeşim.
Zaten banın açılmasını falan istemiyorum kimsenin oyununa da karışmadım sadece sebebini öğrenmek istedim.
Ben eskiden yapmıştım. Arkadaşta 5 ay önce falan yaptı. Ban falan yok. Çok fazla para ve level mi kastın?

Sadece 319 level ve 400 m. Yani bayağı abarttım ama galiba benim dışımda teleport falan da yapan olmuş. Neyse.

Son düzenleme:
Merhaba 3-4 gün önce GTA V Online para hilesi yapmıştım çünkü oyunda hiçbir şekilde ilerleyemiyordum. Ancak bu sabah GTA Online'a girdiğimde perma ban (kalıcı olarak yasaklanma) yediğimi gördüm ve bu ilk banımdı. Bunun sebebini anlamadım hesap daha yeni açılmıştı üstelik benimle aynı hileyi yapan bir arkadaşım (kendisiyle birlikte oynadık) o da ban yedi.
Oh canıma değsin.

Kusura bakmayın ama haketmişsiniz.
Adamların ne yapmasını bekliyordunuz?

Normalde böyle olmaması gerektiğini gördüm ve bunun sebebini öğrenmek istedim.
İyi olmuş. Kimsenin keyfini kaçırmaya veya haksız yere önüne geçmeye hakkınız yok.

Kimsenin keyfini kaçırmadım hatta çoğu insana yardım ettim bazen taşımacılık yaptım bazense milyonluk arabalarımı verdim.
Bundan bize ne her ban yiyen konu açacaksa işimiz var. Haksız ban olsa neyse.

Ben sadece neden ilk seferde perma yediğimi merak ettim.

Geri
Yukarı