GTA V Online internet lag

İşletim sistemi
Windows 10

elementaly

Hectopat
Başkalarının arabalarına bindiğimde adamlar seke seke ışınlana ışınlana gidiyor geçen arkadaşımla takılıyoruz duvara çarptı uçtu bir düştü sonra durdu (ikimizde aracın içindeyiz), sordum kanka gitsene diye dedim ben zaten gidiyorum dedi onu dedikten sonra ilerlediği gözüktü bende. Bu konuyu açmamım sebebi eski konularda olan problerimden dolayı herkes çoğunda internettendir veya pingin vardır diyor, hız testi yaptığımda ise 20 ping 15 ping falan çıkıyor. Bu nedenle yarışları görev yapmamı engelliyor.
Artı olarak şunu da ekliyeyim önceden internetim download 12-13 Mbps arası ve Upload'ım ise 0.60 Mbps falan çıkıyordu, ama şimdi ise 7 Mbps download 4 Mbps çıkıyor neden olmuş olabilir bu? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum efenim sizlere.

Hız testindeki pingin oyunla gram alakası yok hız testindeki yerel sunuculara bağlanırken Rockstar serverları yurtdışında o yüzden tepki süreside artıyor.

Efenim bu konuda da bundan bahsettim bunu da okur musunuz rica etsem çünkü direkt böyle yazınca bir anlamama olabilir.
Modem ayarlarından upnp açmayı/kapamayı deneyin.

Yaptım. Düzelir mi peki?
Nedense bu tarz konularda en son ben yazıyorum sonrada bir daha yazılmamak bakılmamak üzere yola çıkıyor bu da öyle oldu galiba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı