GTA V Online karakter sıfırlama

kenan360

Decapat
Oyunda hile açtım, açmaz olaydım yemin ediyorum oyun o kadar sıkıcı oldu ki bir daha açarsam ne olayım her neyse. Şimdi ben hileyi açtımda ne varsa aldım şimdi de sıkıcı geliyor, ben istiyorum ki GTA Online'da karakterimi komple sileyim araba, para, lvl, stats vb her şey gitsin. Nasıl yapabilirim?
(Oyun Steam'den)

Bu konu önceden açıldı hocam.
Ayrıca hileyi nasıl yaptınız?

Bu konu önceden açıldı hocam.

Cheat Engine yoluyla yaptım. Bu arada sağ olun onu konudan halledeceğim.
Teşekkürler.
Ana menüde Online sekmesinde "Choose Character" kısmı var. Oraya gidip tüm karakterleri silerseniz her şeyiniz sıfırlanır.
Para sıfırlanmazsa, parayı bankadan çekip karakteri öyle silin.
Teşekkürler.

Tekrardan yapabileceğinizi düşünmüyorum. Karakter düzenlemelerine karşı yanlış hatırlamıyorsam yeni bir yöntem geliştirildi Rockstar Games tarafından sistem otomatik olarak yakalıyor ve hesabı otomatik olarak engelliyor. Eskiden yapılanlar sağlam bir şekilde duruyor.

Tekrardan yapabileceğinizi düşünmüyorum. Karakter düzenlemelerine karşı yanlış hatırlamıyorsam yeni bir yöntem geliştirildi Rockstar Games tarafından sistem otomatik olarak yakalıyor ve hesabı otomatik olarak engelliyor. Eskiden yapılanlar sağlam bir şekilde duruyor.
Anladım hocam zaten Red Dead Online başlamıştım parasızlıktan. :D

Hile falan önermiyorum yanlış anlaşılmasında, Cheat Engine fark edilmiyor.

İnternette var değil mi?

3 Aydır Cheat Engine ile GTA hesabı kullandım hatta hala kullanıyorum onun dışında YouTube "Cheat Engine GTA hilesi" yaz YouTube videolarına gir yorumlara bak bir tane ban yedim diyeni görmessin. Yav böylede önermiş gibi oluyoruz ama neyse.
İnternette var değil mi?

O değil de bu para benim hesapta kaldı ben bunu atamıyorum, bayağı para var nasıl sıfırlicam bu parayı ya.

3 Aydır Cheat Engine ile GTA hesabı kullandım hatta hala kullanıyorum onun dışında YouTube "Cheat Engine GTA hilesi" yaz YouTube videolarına gir yorumlara bak bir tane ban yedim diyeni görmessin. Yav böylede önermiş gibi oluyoruz ama neyse.

O değil de bu para benim hesapta kaldı ben bunu atamıyorum, bayağı para var nasıl sıfırlicam bu parayı ya.
Karakteri sıfırlamanıza rağmen mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı