GTA V Online sunucuda kimse yok

İşletim sistemi
Windows 10

Solomonn

Decapat
Yer
localhost:8080
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar 2 gün önce GTA kurdum çok iyi oynuyordum fakat bu sabah girdiğimde serverde tektim bir ara 1 kişi gelmişti arkadaşım olmayan sonrasında oda serverden çıktı sizce bunun nedeni ve çözümü nedir?

Oyun P2P sunucu kullandığı için internetinizde bir sorun olursa ya da yeterince verimlilik sunmazsa tek başınıza kalırsınız, bağlansanız bile koparsınız. Tek kalmak çok yaygın bir sorun. Hele ki NAT tipiniz "strict" ise birilerine bağlanmaz neredeyse imkansız hale geliyor.

Bir süre sonra zaten "Keşke hep tek kalsam." diyeceksiniz ama yine de siz bilirsiniz.

Esc tuşuna basıp online başlığı altında find new session’a basıp server değiştirebilirsiniz.
Oyun P2P sunucu kullandığı için internetinizde bir sorun olursa ya da yeterince verimlilik sunmazsa tek başınıza kalırsınız, bağlansanız bile koparsınız. Tek kalmak çok yaygın bir sorun. Hele ki NAT tipiniz "strict" ise birilerine bağlanmaz neredeyse imkansız hale geliyor.

Bir süre sonra zaten "Keşke hep tek kalsam." diyeceksiniz ama yine de siz bilirsiniz.
Doğru. Ben kritik görevlerde hususi olarak tek kalmak için oyunu görev yöneticisinden askıya alıyorum mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı