GTA V Online "there has been an error joining a session" hatası

spaLyx

Centipat
Arkadaşlar GTA Online girerken veya oyunun ortasında bu hatayı alıyorum. Bu hata yüzünden oyundan soğudum, bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa kanser olmaya devam mı?

Dosya Ekleri

• error.jpg
    error.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 120
"Sunucuya giriş yaparken diğer şeylerle (Steam Arayüzü/Alt+Tab/Discord vs) çok uğraşmamaya çalışın, mümkünse hiç uğraşmayın. Herkes "Ne de olsa yapabiliyorum demek ki izin vermişler, bir şey olmaz." diyip oyun yüklenirken orayı burayı kurcalıyor. Yükleme ekranı da buga giriyor, ya sonsuz loop oluşuyor, ya gereğinden çok çok uzun sürüyor ya da böyle hata veriyor. Ondan sonra da "GTA 5'in yükleme ekranı çok uzun sürüyor!", "Oynanmaz bu oyun!", "Oynanma saatimin yarısı yükleme ekranı!" gibi şeyler söyleyerek saçmalıyorlar. Normalde oyunun yükleme süresi HDD'de bile ilk girişte 5, sunucu/görev değiştirmesi 1 dakikayı aşmaz.

Bizzat denedim. Yükleme ekranında oyunun yüklenmesini beklemekten başka bir şey yapmayın.
Kronik bir sorun halini almış ise bağlantı ayarlarınızda sıkıntı vardır. Rockstar forumlarında çözüm yolları var." Bu bir alıntıdır.

Sunucuya giriş yaparken diğer şeylerle (Steam Arayüzü/Alt+Tab/Discord vs) çok uğraşmamaya çalışın, mümkünse hiç uğraşmayın. Herkes "Ne de olsa yapabiliyorum demek ki izin vermişler, bir şey olmaz." diyip oyun yüklenirken orayı burayı kurcalıyor. Yükleme ekranı da buga giriyor, ya sonsuz loop oluşuyor, ya gereğinden çok çok uzun sürüyor ya da böyle hata veriyor. Ondan sonra da "GTA 5'in yükleme ekranı çok uzun sürüyor!", "Oynanmaz bu oyun!", "Oynanma saatimin yarısı yükleme ekranı!" gibi şeyler söyleyerek saçmalıyorlar. Normalde oyunun yükleme süresi HDD'de bile ilk girişte 5, sunucu/görev değiştirmesi 1 dakikayı aşmaz.

Bizzat denedim. Yükleme ekranında oyunun yüklenmesini beklemekten başka bir şey yapmayın.
Kronik bir sorun halini almış ise bağlantı ayarlarınızda sıkıntı vardır. Rockstar forumlarında çözüm yolları var. Alıntı kısmını kullanamadım. Bu bir alıntıdır.
Alıntı kısmını kullanamadığınız durumlarda şunları koyun baş ve sonuna "" bence aynı şeydir.

Yeni konular

Geri
Yukarı