Çözüldü GTA V Online "There has been error joining a session" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

enesgirgin5151

Hectopat
Arkadaşlar 2 dakika markete gittim. Sapık kardeşim kıyafet hatasını yapmaya çalışmış (yapamamış bir de). GTA Online'a hiçbir şekilde giremiyorum. Çok fazla emek vermiştim nasıl düzelteceğiz? Bu arada aldığım hata şöyle "There has been error joining a session. Please retrun to GTA V." Ve sonra offline moda atıyor. Karakterimin kıyafetini de değiştiremiyorum :(

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de aynı şekilde hata düzelene kadar dışarıda şınav çektiriyorum.

Arkadaşlar 2 dakika markete gittim. Sapık kardeşim kıyafet hatasını yapmaya çalışmış (yapamamış bir de). GTA Online'a hiçbir şekilde giremiyorum. Çok fazla emek vermiştim nasıl düzelteceğiz? Bu arada aldığım hata şöyle "there has been error joining a session. Please retrun to GTA V." Ve sonra offline moda atıyor. Karakterimin kıyafetini de değiştiremiyorum :(

Arkadaşlar sorunu çözdüm ilgilenen herkese teşekkür ederim. Beklemek yetiyormuş.
Arkadaşlar 2 dakika markete gittim. Sapık kardeşim kıyafet hatasını yapmaya çalışmış (yapamamış bir de). GTA Online'a hiçbir şekilde giremiyorum. Çok fazla emek vermiştim nasıl düzelteceğiz? Bu arada aldığım hata şöyle "there has been error joining a session. Please retrun to GTA V." Ve sonra offline moda atıyor. Karakterimin kıyafetini de değiştiremiyorum :(

Kıyafet hatası derken?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de aynı şekilde hata düzelene kadar dışarıda şınav çektiriyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm ilgilenen herkese teşekkür ederim. Beklemek yetiyormuş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı