GTA V Online'da sebepsiz ban

Benim para hilesi yapıp yapmamam kimseyi ilgilendirmez ben öyle eğleniyorum kime ne? Hileyle birini öldürmemişim başka şey yapmamışım asıl hilesiz oynanmıyor yeni gelen araçları almak için binlerce TL mi ödememiz lazım oyuna? Para kazanmayı bu kadar zor yapmasalar kimse hile yapmaz.

1-İlgilendirir oyunu hakkıyla oynayan zamanlarını ayıranlara haksızlık bu yaptığın.
2-Toxiclik yapmasanda hile yapıyorsun bu da ban sebebi.
3-Oyuna hiç para yatırmadım ama birazcık uğraşınca istediğimi alabiliyorum.

1-İlgilendirir oyunu hakkıyla oynayan zamanlarını ayıranlara haksızlık bu yaptığın.
2-Toxiclik yapmasanda hile yapıyorsun bu da ban sebebi.
3-Oyuna hiç para yatırmadım ama birazcık uğraşınca istediğimi alabiliyorum.
Ayrıca oyunu oynamadan kazanmanın ne anlamı var ki.

1-ilgilendirir oyunu hakkıyla oynayan zamanlarını ayıranlara haksızlık bu yaptığın.
2-toxiclik yapmasanda hile yapıyorsun bu da ban sebebi.
3-oyuna hiç para yatırmadım ama birazcık uğraşınca istediğimi alabiliyorum.

İstediğini falan alamıyorsun ben ilk başta 40 50 saate yakın oynadım 4 5 milyon zor kazandım. Heist kuruyorsun tam son anda gelip biri ölüyor baştan başlıyorsun ya da başlamak istemiyorlar oda dağılıyor oda sistemi çok saçma 250k veren heiste sadece 1 kere ulaşabildim hep oda dağılıyordu. Oda uğraştığına değmez zaten 2 3 saatte 250k kazanabiliyorsun sadece 1000 saatin üzerinde oynarsan anca adam akıllı paran olur. Bilerek böyle yapmışlar insanlar gidip parayla satın alsın diye. Ve hiçbir haksızlık da yok isteyen yapar hilesin isteyen yapmaz CS:GO değil bu hile yapıp adam öldürmüyorsun. Her gelen DLC de fiyatları arttırıyorlar. 3 4 milyon arabalar var bakıyorum hiçbir özelliği yok ne silahı var ne bir şey. Uçak dlcsinde 200milyona yakın param vardı bütün uçakları almaya yetmedi bile param.

İstediğini falan alamıyorsun ben ilk başta 40 50 saate yakın oynadım 4 5 milyon zor kazandım. Heist kuruyorsun tam son anda gelip biri ölüyor baştan başlıyorsun ya da başlamak istemiyorlar oda dağılıyor oda sistemi çok saçma 250k veren heiste sadece 1 kere ulaşabildim hep oda dağılıyordu. Oda uğraştığına değmez zaten 2 3 saatte 250k kazanabiliyorsun sadece 1000 saatin üzerinde oynarsan anca adam akıllı paran olur. Bilerek böyle yapmışlar insanlar gidip parayla satın alsın diye. Ve hiçbir haksızlık da yok isteyen yapar hilesin isteyen yapmaz CS:GO değil bu hile yapıp adam öldürmüyorsun. Her gelen DLC de fiyatları arttırıyorlar. 3 4 milyon arabalar var bakıyorum hiçbir özelliği yok ne silahı var ne bir şey. Uçak dlcsinde 200milyona yakın param vardı bütün uçakları almaya yetmedi bile param.
Oyunun amacı para harcamak değil o parayı kazanırken yaptıkların bu oyunu oluşturuyor zaten heisti arkadaşlarınla yapmalısın. Yaptığın şey korsan oyun oynamaktan farksız.

Oyunda doğru yerlere yatırım yapmak önemli. Her heist karlı değil ben cayo perico heist sayesinde gayet iyi para kastım ama ev heistlerından hiç iyi para kasamamıştım. Her ne söylersen söyle hile yapmanın mantıklı bir açıklaması yok hiçbir şey bunu doğru kılmıyor. O zaman rekabetçi oyunlarda da hile açalım hilesi iyi olan kazansın böyle bir şey mi var?

Yeni konular

Geri
Yukarı