GTA V Online'da sebepsiz ban

Herhangi bir hileci ile oynadın mı para aldın mı veya beraber görev yaptınız mı?
Benim yaptığım hilenin kimseye bir zararı yok ölümsüzlük açıp kimseyi öldürmüyorum. İlk başlarda hilesiz oynuyorum şirket görevi yaparken gelip hileyle öldürüyorlardı Online'ı pay to Win oynayarak para kazanmak çok zor.
Bu seni haklı mı çıkartıyor?

Herhangi bir hileci ile oynadın mı para aldın mı veya beraber görev yaptınız mı?

Bu seni haklı mı çıkartıyor?

Benim para hilesi yapıp yapmamam kimseyi ilgilendirmez ben öyle eğleniyorum kime ne? Hileyle birini öldürmemişim başka şey yapmamışım asıl hilesiz oynanmıyor yeni gelen araçları almak için binlerce TL mi ödememiz lazım oyuna? Para kazanmayı bu kadar zor yapmasalar kimse hile yapmaz.

Benim para hilesi yapıp yapmamam kimseyi ilgilendirmez ben öyle eğleniyorum kime ne? Hileyle birini öldürmemişim başka şey yapmamışım asıl hilesiz oynanmıyor yeni gelen araçları almak için binlerce TL mi ödememiz lazım oyuna? Para kazanmayı bu kadar zor yapmasalar kimse hile yapmaz.

Hilesiz oynamak daha zevkli her şeye sahip olursan oyunun tadı kalmaz ki her aldığını sindirmenin zevki başka.

Geri
Yukarı