GTA V Online'ın normal oyundan farkı nedir?

Online iyi hoşta şu karaktere alışamadım. Bu kadar biçimsiz bir karakter olur mu ya. Adam gibi yapamadım.
Kisisellestirme uzerine cok calismamislar. Ben salak gibi babaya benzesin yaptim karakterim trans gibi duruyor. Kotu de degil, iyi de.

20. seviyeye kadar geldim. Tehlikeli oyunculardan ötürü biraz acı çektim bu seviyeye gelene kadar. Adam uçan motorla kovaladı bir keresinde. Çoğunlukla pasif mod aktif gezdim bu yüzden.

Bugün pasif modu açmayı unutmuşum göreve giderken. Ölünce sinirlendim biraz. Sonra içimden Hulk çıktı. 1 saat boyunca sadece ve sadece terör estirdim. Kaç kez öldüm veya kaç kez öldürdüm bilmiyorum ama 19 level boyunca çektiğim acıyı, milleti rocket launcher'la kovalayarak çıkardım. Pişman değilim.

20. seviyeye kadar geldim. Tehlikeli oyunculardan ötürü biraz acı çektim bu seviyeye gelene kadar. Adam uçan motorla kovaladı bir keresinde. Çoğunlukla pasif mod aktif gezdim bu yüzden.
Beni de IHA gibi havadan bombaliyorlar namussuzlar. Gorev yerindeyim, tam adami oldurucem bir bomba sesi, ikinci bomba sesi daha sonra karakterin olum animasyonu gozukuyor.

Beni de IHA gibi havadan bombaliyorlar namussuzlar. Gorev yerindeyim, tam adami oldurucem bir bomba sesi, ikinci bomba sesi daha sonra karakterin olum animasyonu gozukuyor.

Bir daha böyle oyun zor gelir. 2013 çıkışlı bir oyun. Online oyun evreninde çağ kapatıp çağ açan bir oyun. Kim ne derse desin şu ana kadarki en baba oyunlardan birisi.

Not: en bana oyun veya en iyi oyun demedim bilerek, Half Life tayfa gelip linç atar şimdi 🤣🤣🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı