Red Dead Online'ın mantığı nedir?

wus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Epic Games üzerinden RDR 2 almıştım bir süre önce, hikaye modunu oynadım bitirdim ve çok sevdim. Ama nerede RDR'yle ilgili bir konu görsem RDR'nin Online'ı çok iyi, hikayesinden daha eğlenceli vs. yazan kişileri görüyorum. Sanırım Epic Games'den alınca Online yanında geliyor, RDR Online'ın amacı ve mantığı nedir acaba? Oynamak için arkadaşa ihtiyaç var mı, yoksa tek oynasam da zevk alır mıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek oynasan da zevk alırsın evet, arkadaşlarınla daha eğlenceli olur tabii ki.
RDR Online aynı GTA Online mantığında, meslekler var, oyun modları var.

Arkadaşlar merhaba. Epic Games üzerinden RDR 2 almıştım bir süre önce, hikaye modunu oynadım bitirdim ve çok sevdim. Ama nerede RDR'yle ilgili bir konu görsem RDR'nin Online'ı çok iyi, hikayesinden daha eğlenceli vs. yazan kişileri görüyorum. Sanırım Epic Games'den alınca Online yanında geliyor, RDR Online'ın amacı ve mantığı nedir acaba? Oynamak için arkadaşa ihtiyaç var mı, yoksa tek oynasam da zevk alır mıyım? Teşekkürler.

Aslında amacı RPG ögelerine ayak uydurmak, RDR'nin dünyasında kendi benliğiniz ile var oluyorsunuz, GTA Online gibi RDR'nin serbest modu. İstediğin işi yapabilirsin başkalarıyla kapışabilirsin, at yarışı falan ne istiyorsan.

Vallahi GTA Online'da şu uçan motorla roket atıp kaçanlardan dolayı 40 TL'yi basıp RDR Online aldım, hiç pişman değilim, ben polislere çalışıyorum genelde :D, çok zevkli, meslekler var, kimse kimseye karışmıyor oyunda, daha ne olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı