GTA V Oyunu İndirmeden Online Girme

samet5323

Decapat
Bilgisayarımda GTA 5 kurulu. Satın aldım ama oyunu indirmek istemiyorum. Sonuçta 60 GB. Elimdeki kodu kullanarak nasıl online girebilirim oyunu tekrardan indirmeden.

Korsan gta v kurulu ve hali hazırda orjinal satın aldın tekrar indirmek istemiyorsun doğrumu anladım?
evet aynen öyle
oyunu yeniden indirmeyi bende düşündüm temiz kurulum olur diye ama bu sefer de server lost diye hatayla karşılaştım internetten baktım vpn ile düzeltiliyor ama bu seferde internet hızı düşük oluyor ne yapmam lazım indirmeden giremezmiyim

evet aynen öyle
oyunu yeniden indirmeyi bende düşündüm temiz kurulum olur diye ama bu sefer de server lost diye hatayla karşılaştım internetten baktım vpn ile düzeltiliyor ama bu seferde internet hızı düşük oluyor ne yapmam lazım indirmeden giremezmiyim
Launcher'in oyunu kurduğu yere korsan oyununun dosyaları kopyala crack hariç, sonra launcher üzerinden dosya taraması yap (internette nasıl yapılacağını bulabilirsin) bu taramadan sonra sadece eksik olan dosyalar inecek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı