GTA 5 Online geç girme sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

295833

Hectopat
Arkadaşlar daha geçenlerde Social Club'dan GTA 5 satın aldım. Her şey sorunsuz çalışıyor ama Online'a geç giriyor. SSD alsam daha hızlı girer mi? SSD tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar daha geçenlerde Social Club'dan GTA 5 satın aldım. Her şey sorunsuz çalışıyor ama Online'a geç giriyor. SSD alsam daha hızlı girer mi? SSD tavsiyeniz var mı?

SSD genel olarak Windows performansını etkiler. GTA V gibi oyunları SSD'ye yüklemek isterseniz yüksek boyutlu bir SSD almanız lazım, onların da fiyatı yüksek. Ayrıca İnternet hızınız da online'a giriş hızınızdaki büyük bir etmen. Ayrıca GTA Online'a giriş süresi neredeyse bütün oyuncuların ortak sıkıntısı. Çok rahatsız etmiyorsa gerek yok derim. Lakin SSD'niz yok ise Windows'u çok daha hızlı kullanmak adına bir tane edinebilirsiniz.

Online'daki bu sıkıntı herkes için geçerli. Girerken sabrı tükenmeyen kimse yoktur sanırım. :) SSD alacaksanız sistem performansınızı artırmak için alın.

Maalesef GTA V Online çok sıkıntılı. Hatta internette çeşitli geyikler, capsler bile mevcut. Benim de bir arkadaşım, loading sürelerinde menemen yapacak vakit bulduğunu bile iddia ediyordu. Sonra kanıtladı bir gün buluştuğumuzda ağzımız açık kaldı. Sistemi de fazla fazla yeterli :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı