Çözüldü GTA V Perma Ban Kalkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

heyimbee

Centipat
Merhaba herkese, yaklasik bir ay once para hilesi yaptığım icin 1 ay sure zarfinda ban yemistim, acildiginda tekrar para hilesi yaptim. Perma ban yiyecegimi bilmiyordum ve 2 saat sonra perma ban yedim. Forumda biraz konulari arastirdim IP sifirlayinca veya Windows degistirince perma ban kalkiyormus diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum. Bu bani kaldirmanin bir yolu var mi acaba?

Çözüm
Hayirli ugurlu olsun.

IP sifirlamayla ya da Windows'u degistirmeyle yasaklamayi kaldiramazsiniz. Yasaklama Social Club hesabina isliyor.
Sıkıntı hile açmakta değil bende perma ban yedim para hilesi dediğimiz olay heist veya görev yapılarak alınamacak şeyleri almak için ona göre para basmaya deniyor abartanlar var Cheat Engine açtıktan sonra aim açanlarda var ama insan sonra pişman oluyor keşke açmasaydım yapmasaydım falan vesaire banım kaldırılsa tekrar açmam mesela.
(Nasıl açıldığını bilen varsa yazabilir Instagram: Burak_arda_01_)

Banlar datanıza işleniyor, donanımsal bir konu değil Rockstar sunucularında olan bir şey için müdahale etmeyi düşünmek bile garip olur, ban yemene üzüldüm, Online para sistemi gerçekten insanı delirtir.

Peki o kadar arkadaşa kızmışsınız hile yapmışın diye bana şunu söyleyin günde 4-5 saat oynamadan böyle duzgun para kasılan yer var mı cayo perico demeyin yeni guncellemeyle icinden geçtiler yapabilen var yapamayan var oyunu bu kadar zor yapmasınlarda millette para hilesi yapmasın ben diğer hileleri sevmiyorum ama para hilesi bende o kadar da kızılacak bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı