GTA V, PES HDD Yüzünden FPS Düşer mi?

raitaroo

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 500 GB 7200RPM 32 MB Harddiskim ve 128 GB SSD bulunmakta. Şu anlık Rainbow, PUBG ve birkaç driver proğram yüklü olduğu için 346 GB boş yer kaldı. Sorum şu yarın GTA V ve PES almayı planlıyorum bu oyunların yüklü bir yer kapladıkları için almadan önce sormak istedim ona göre alacağım. FPS sorunu veya oyunlarda drop sorunu yaratır mı?

Sistemim;

i5 7400
GTX 1050
128 GB SSD
8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'de Bad Sector yok ise sorunsuz kullanabilirsiniz. Ben de 120 GB SSD'ye Windows ve programları kullanıyorum. Oyunlar zaten HDD'de olmalı.

Fotoğraftaki HDD İtopya'dan alınmıştır. Defalarca garantiye gönderilmesine rağmen sorun yok denilerek gönderilen HDD. İtopya'nın içine garanti belgesi bile koymadan gönderdiği HDD. İlk takıldığında çalışalı 1 dakika bile olmamış ama programda 364 saat çalışıyor gözüken HDD. Nedense garantiden sonra sıfırlandı. Yani bunun içindeki oyunların hepsi takılıyor. Sorunlu HDD kullanmayınız.
hdd.jpg

Fotoğraftaki HDD İtopya'dan alınmıştır. Defalarca garantiye gönderilmesine rağmen sorun yok denilerek gönderilen HDD. İtopya'nın içine garanti belgesi bile koymadan gönderdiği HDD. İlk takıldığında çalışalı 1 dakika bile olmamış ama programda 364 saat çalışıyor gözüken HDD. Nedense garantiden sonra sıfırlandı. Yani bunun içindeki oyunların hepsi takılıyor. Sorunlu HDD kullanmayınız.
Eki Görüntüle 281359

Bir yere düşüp kırıldığı belli. İade edin, olmazsa tüketici mahkemesine başvurun böyle olmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı