GTA V Playstore Key Sorunu

Daha fazla  
Evet arkadaşlar ben şubat ayında ön siparişi vermiş bulunduğum GTA V oyunu nasıl download edeceğim? ''Playstore''da not düşülmüş steam aktivasyonu değildir diye. Ee bildiğim kadarıyla da rockstar social clup böyle Origin, Steam gibi bir uygulama değil nasıl verecekler bu oyunu bize bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar ben şubat ayında ön siparişi vermiş bulunduğum gta v oyunu nasıl download edeceğim ''Playstore''da not düşülmüş steam aktivasyonu değildir diye ee bildiğim kadarıyla da rockstar social clup böyle origin,steam gibi bir uygulama değil nasıl verecekler bu oyunu bize bilgisi olan var mı ? şimdiden teşekkürler...
Steam key olarak verecekler.

Dosya Ekleri

• 121212.jpg
    121212.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 513
Yorumu silmişse yanlışlıkla yazmıştır, bir tek siz sormuyorsunuz ben de dahil olmak üzere çoğu oyuncu merak ediyor playstore personeli yanlışlıkla yazmış olsa gerek.

yanlıslıkla yazmıs dıye bısey olabilirmi hocam o soze ıstınaden satın aldık ve suanda tabı steamde etkınlestırılmıyorsa pazartesi ttnetten aldıgım oyunu gıdıp bızzat ıptal ettırıcem ve delıller sunarak playstore servısının yapmıs oldugu hatayı ornek gosterecegım...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı