GTA V Pre Load ''Connection to download server lost'' Hatası

kederlitosbağa

Kilopat
Arkadaşlar indirirken böyle bir hata alıyorum. Çözümünü biliyor musunuz? Durdurup tekrar başlatınca 1-2 dakika iniyor sonra tekrar aynı hata geliyor.

Yalnız değilmişim. Bende de bu hata vardı, Sürekli durdurup tekrar başlatarak 30'GB indirdim ama artık AKK doldu ve 300KB/sn ile indirdiği için bir sorun yok hata almıyorum.

Yalnız değilmişim. Bende de bu hata vardı, Sürekli durdurup tekrar başlatarak 30'GB indirdim ama artık AKK doldu ve 300KB/sn ile indirdiği için bir sorun yok hata almıyorum.
Hızla mı alakası var yani bu hatanın? (ortalama 750-800 kb/sn ile indiriyor benimki de)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var ne yapsam olmadı. Gece indirmeye bıraktım 7 GB indirmiş bu gün böyle bir sorun başladı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    164,9 KB · Görüntüleme: 1.397
Aynı sorun bende de var ne yapsam olmadı. Gece indirmeye bıraktım 7 GB indirmiş bu gün böyle bir sorun başladı.
Başta sorun sadece bende sanmıştım ama çoğu kişide böyle sanırım. Muhtemelen server'in yoğunluğundan kaynaklı. Ama eğer indiremeyecek isek ne anlamı kaldı ön yükleme yapmanın. :confused:

Yabancı forumlara baktım. Şöyle bir çözüm vardı. Oyunun dosyalarının içindeki 1kb lık x64q dosyasını silersek indirme hatasız devam ediyormuş. Bu şekilde indirdikten sonra dosya kontrolü yapıldığında da eksik bir şey çıkmıyormuş.
Ben denedim şuan sorunsuz indiriyor. Umarım eksik dosya kalmaz. Ama beklemektense risk almak daha mantıklı bence :D

O dosyası silmek yerine masaüstüne atsak aynı hızla iner mi ? İnme bitince geri koyarız sorun kalmaz. Evdeki pc de 2 gündür 7 gb indi cinnet geçirecem.

O dosyası silmek yerine masaüstüne atsak aynı hızla iner mi ? İnme bitince geri koyarız sorun kalmaz. Evdeki pc de 2 gündür 7 gb indi cinnet geçirecem.
Geri koyarsanız sildiğiniz andaki duruma geri dönüyor yani bütün indirdikleriniz boşa gidiyor. Ki sanırım bu çözüm değilmiş. Ben emin olmak için tamamen silip baştan yüklemeye başladım şuan ideal hızda sorunsuz iniyor. İleride ne olur bilmem.

Serverlar yetsin diye onu kısıtlayıcı olarak koymuş olabilirler ama o dosyanın bir takım dosyaları indirme görevi vardır belki emin olamadım.

38 gb ye kadar silip silip indirdim 39 gb den sonra part olan dosya yok oldu. 1 kb lik dosyada 3gb ye yakın olmuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı