Epic Games GTA V: Premium Edition 180 TL'ye alınır mı?

KalimeroTR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games'de %33 indirim kuponum var ve GTA V premium Edition 180 TL'ye düşüyor. Sizce fiyatı iyi mi? Hem ekstra para da geliyormuş, bütçem ancak 200 TL altı oyunlar için, indirimli hali.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Epic Games'de %33 indirim kuponum var ve GTA V premium Edition 180 TL'ye düşüyor. Sizce fiyatı iyi mi? Hem ekstra para da geliyormuş, bütçem ancak 200 TL altı oyunlar için, indirimli hali.

Oynamadyısanız eğer kesinlikle alınır. Gerçi oynadıysanız da alınır fark etmez.

Dostum selam oyunu 2 kere bitirdim hem hikaye hem Online hem de FiveM ile sana 200 liraya hem kaliteli yarış oyunu kaliteli savaş oyunu hem de şu ana kadar yapılmış (bence)en iyi açık dünyayı sunuyor arkadaşında varsa onlienda ömrü billah oynarsın 200 TL'ye uçarak alınır.

Premium Edition'ın linkini paylaşabilir misiniz? Çünkü benim anladığım 185 küsür liraya denk gelen standart sürüm, epic de gta v'in premium versiyonunu bulamadım.

GTA Online için alınır.

Geri
Yukarı