GTA:V Premium Edition 50 TL!

Yer
Mersin
Merhabalar, biliyorsunuz ki Steam'de indirim olunca internette bazı siteler de Steam fiyatının altında satıyorlar oyunları. Hi2games de bu sitelerden birisidir. Şu an GTA 5 Premium Online Edition 50 TL. Almak isterseniz kaçırmayın derim, Steam'de 80 TL. 30 TL indirimli satılıyor, buyurun link: Grand Theft Auto V: Premium Online Edition adlı Ürün artık stoklarımızda mevcut. <b>Grand Theft Auto V: Premium Online Edition</b> Steam platformundan daha ucuza artık sahip olabilirsiniz. Bu ürün ( Grand Theft Auto V: Premium Online Edition) size GIFT olarak gönderilecektir.

Site güvenilir mi konusuna gelirsek, evet güvenilir. 2 kere alışveriş yaptım en fazla 10 DK içinde gönderdiler oyunu.

Red dead redemption 2 almayı düşünüyorum ama pek emin olamadım açıkcası güven konusunda. Sitede 150 lira. Steamde %20 indirimli hali 240 tl

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı