GTA V Premium Edition ile birlikte gelen GTA Online süreli mi?

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Selam, bir sorum olacak. Sorum başlıkta da yazdığı gibi GTA V Premium Edition alınca GTA Online'nın da geldiği yazıyor. Bu gelen GTA Online sanırım süreli fakat kaç ay boyunca ücretsiz oynanabiliyor?

Screenshot_2.png

Yanlış hatırlamıyorsam Premium Edition sadece Online modunda 1,000,000$ hediye ediyordu. Ama Online'ı sınırsız oynayabilirsin.

Son düzenleme:
Sınırsız. İstediğin kadar oynayabilirsin.
Süper o zaman. Normal sürümünü alınca birde Online oynamak için PS Plus almak gerekiyor diye biliyorum. E o zaman bu paket çok daha avantajlı? Alacak olan insan direk bu paketi alır.

Bir sorum daha olacak tamamen merakımdan, Normal GTA 5 paketi neden Premium Edition ile fiyatı aynı? Yani benim bilmediğim bir şey mi var? Aynı fiyata dediğim gibi alacak insan Premium Edition alır. Çok daha avantajlı.
Screenshot_2.png

Bir sorum daha olacak tamamen merakımdan, normal GTA 5 paketi neden Premium Edition ile fiyatı aynı? Yani benim bilmediğim bir şey mi var? Aynı fiyata dediğim gibi alacak insan Premium Edition alır. Çok daha avantajlı.

Sırf bundan dolayı Steam'de de normal GTA V satılmıyor artık. Direkt Premium olarak satın alınabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı