GTA V, RDR2 kadar yoğun mu?

GTA V, RDR2 kadar dolu mu? Tek kişi ne kadar oynatır? RDR2'yi 100 saat oynamıştım.

GTA V, bence kendisini o kadar oynatan bir oyun değil. 100 saati Online, mod vs bu tür şeylerle aşabilirsiniz. Lakin sadece hikaye modu ile 100 saaten fazla olacağını sanmıyorum. Senaryosu 25-30 saat dersek, 75-70 saat boş takılacak değilsiniz.

Online girmeyi düşünmüyorum sadece senaryoyu sordum kıymetli arkadaşlarım.

Senaryo 25-30 saat hocam yani hikayesi. Eğer 70 saat boş boş takılır, milleti öldürür, polisleri peşime takarak zevk alırım derseniz orasını bilmem. Ama ayrıyaten mod indirebilirsiniz, polis modu bayağı keyifliydi.

RDR2'den daha dolu bence. Ben RDR2 oynanışını beğenemedim hantal geldi bana. Ana hikayeyi oynayıp bırakırım. Ama GTA V'te aptal saptal dolaşmak bile eğlenceli. GTA V'in hikayesi zaten 20-25 saat sürüyor hiçbir şey yapmadan. Aralarda gezsen yan görevleri yapsan rahat 35-40 saati görür. Ha yan etkinliklerden, gezmekten hoşlanırım dersen GTA V'e 100 saatten fazlasını da gömebilirsin. Ancak RDR2'deki avcılık, balıkçılık gibi şeyleri sevdiysen ve bu tip şeyler istiyorsan GTA V'te bunlar yok. GTA V daha çok hızlı eğlenceye odaklanıyor.

GTA V, bence kendisini o kadar oynatan bir oyun değil. 100 saati Online, mod vs bu tür şeylerle aşabilirsiniz. Lakin sadece hikaye modu ile 100 saatten fazla olacağını sanmıyorum. Senaryosu 25-30 saat dersek, 75-70 saat boş takılacak değilsiniz.
500 küsur saat boş boş takıldım. Hikayesinin çeyreğine bile gelmedim henüz.

500 küsur saat boş boş takıldım. Hikayesinin çeyreğine bile gelmedim henüz.

Hocam zevkler değişir, kimisi hikayesiz oynayamaz, kimisi öyle açık dünya oyunlarında hikayeye el sürmez boş boş takılır. Bu özneldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı