GTA V Redux Hikaye Modu Yükleniyorda Kaldı

İşletim sistemi
Windows 10

BurakDogay

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 iyiydi, Redux kurdum ve hikaye modu yükleniyorda kaldı. Bilgisayar ismini Türkçe yaptım, System.xml'i sildim, sonra Rockstar Games'i sildim, hala düzelmedi. Ekran kartım GeForce 940M, 8 GB RAM ve i5 6. nesil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redux'un ne demek olduğunu bilmiyorsunuz herhalde, Redux oyunun grafiklerini bu hale getiriyor.

Eki Görüntüle 934504

Ve böylece normal sistem gereksinimlerinden neredeyse 4-5 kat daha iyi bir sistem istiyor.

Oyunu zor açıyor demek ayrı. Oyunu kaldırır ama Redux'u kaldırır mı şaibeli demek ayrı? Hocam ben mi Türkçe bilmiyorum acaba? Ne yani 940M GTA 5 oynatamıyor mu :D

Üslubumda bir sıkıntı yok. Hakaret, küçümseyici şeyler söylemedim. İlk önce dediğiniz mesajı tekrarlayarak bunu gerçekten dediğinizi. Benim yanlış anlamadığımı idrak amacıyla tekrire başvurdum. Sonrasında ekran kartı bile olmayan HD 4000 ile kaç kez bitirdiğimi ve oynayış saatimi söyleyerek, çok aşağıda bir kart olan HD 4000 ile çok kez bitirdiğimi. +700 saat oynayışa sahip olduğumu söyledim. Sistemi yeterli, GTA 5 PS3'e bile çıkmış bir oyun. Yeterli değil derken, Ultra - MSAA X16 falan mı kasdettiniz bilmiyorum.

Hocam kızmayın fakat arkadaş Redux'dan bahsediyor. İnternette araştırın azcık.

Hocam modu acilen silmeniz gerek sisteminiz oyunu zaten çok zor açıyormuş
Şimdi sayın değerli muhterem hocalarım. Bu cümlede mod yazmıyor, redux yazmıyor, grafik yaması yazmıyor. Siz hala neyi diyorsunuz bilmiyorum. Burada oyun yazıyor. Oyundan kasıt GTA 5. Sende demişsin ki oyunu zaten zor açıyor. Oyunu zor açıyor diye bir şey yok diyorum. Rahat oynatır. Sonrasında Redux'u acilen kaldır olayında zaten farkettin mi bilmiyorum bir şey demedim. Çünkü haksız bir şey yok orada?

Tamam peki nasıl kaldıracağım.

Hocam tam detaylı bilmiyorum fakat modu hangi klasöre attıysanız o klasörden çıkartmanız gerek sadece arama yerine sağ alttaki %appdata% yazın sonra o klasörde appdata ya tekrar basın ardından packages dosyasına gireceksiniz ardından GTA'yı bulup diye gidiyor.
Şimdi sayın değerli muhterem hocalarım. Bu cümlede mod yazmıyor, Redux yazmıyor, grafik yaması yazmıyor. Siz hala neyi diyorsunuz bilmiyorum. Burada oyun yazıyor. Oyundan kasıt GTA 5. sende demişsin ki oyunu zaten zor açıyor. Oyunu zor açıyor diye bir şey yok diyorum. Rahat oynatır. Sonrasında Redux'u acilen kaldır olayında zaten fark ettin mi bilmiyorum bir şey demedim. Çünkü haksız bir şey yok orada?

Hocam ben mi Türkçe bilmiyorum demeye çalıştığım arkadaşın sistemi Redux için yeterli değil ama GTA'yı açar ama en iyi şekilde açmaz bir de Redux kurunca zaten sistem ölmüş resmen bunu demeye çalışıyoruz.

Hocam tam detaylı bilmiyorum fakat modu hangi klasöre attıysanız o klasörden çıkartmanız gerek sadece arama yerine sağ alttaki %appdata% yazın sonra o klasörde appdata ya tekrar basın ardından packages dosyasına gireceksiniz ardından GTA'yı bulup diye gidiyor.

Hocam ben mi Türkçe bilmiyorum demeye çalıştığım arkadaşın sistemi Redux için yeterli değil ama GTA'yı açar ama en iyi şekilde açmaz bir de Redux kurunca zaten sistem ölmüş resmen bunu demeye çalışıyoruz.
Hala saçma bir şekilde uzuyor. Neticesi: Oyunu çalıştırır, 1080P'de oynatır.

Şuan Oyundan Kaldırmaya Çalışıyorum Ama Kaldıramıyorum Nasıl Redux Modunu Kaldrıcam Bana Bir Video Yada Nasıl Kaldırabileceğim Hakkında Detaylı Bilgi Verirmisiniz

Şu an oyundan kaldırmaya çalışıyorum ama kaldıramıyorum nasıl Redux modunu kaldrıcam bana bir video ya da nasıl kaldırabileceğim hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

Hocam 1.%appdata% 2.appdata 3.local 4.packages 5.oradan GTA'nın klasörü 6.orayı biraz karıştırıp attığınız modu silmek.
Hocam yazın Google'ye binlerce anlatan YouTube videosu var.
Hocam eğer ben böyle şeylerden anlamam derseniz ya bu konularda bilgin birine götürün oyunu ya da oyunu silin.😢
Hocam bir çözüm buldunuz mu bari?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı