Giyim Crocs terliklerde indirim

Rahatlar aslında ama görünüşleri her yere uygun değil.

Bunlar rahat mı gerçekten? Ben CarrefourSA'dan replika crocs aldım giyiyorum iyi hoş ama bu orjinal crocs terliklerin farkı ney? Marka olması mı?

Daha rahat ve dayanıklı. Hem orijinal hem de çakma Crocs giydim uzun süre yok replikalar yaramıyor. Şimdi Crocs bu tasarım üzerine 20+ senedir çalışmış AR-GE yapmış ve mükemmel hale getirmişler. Replikacı copy-paste yapmaya çalışıyor tutmuyor.

Crocs ile Birkenstock ürünleri orijinal alınmalı. Parmak arası ya da Nike, Adidas markalı terlikler replika da tercih edilebilir.

Daha rahat ve dayanıklı. Hem orijinal hem de çakma Crocs giydim uzun süre yok replikalar yaramıyor. Şimdi Crocs bu tasarım üzerine 20+ senedir çalışmış AR-GE yapmış ve mükemmel hale getirmişler. Replikacı copy-paste yapmaya çalışıyor tutmuyor.

Crocs ile Birkenstock ürünleri orijinal alınmalı. Parmak arası ya da Nike, Adidas markalı terlikler replika da tercih edilebilir.
Katılıyorum hocam ama Nike, Adidas AR-GE yapmıyor mu neden öyle dediniz?

Katılıyorum hocam ama Nike, Adidas AR-GE yapmıyor mu neden öyle dediniz?

Yapıyorlar lakin terliklerindeki ürün yelpazelerinin büyük kısmı 50 yıldır her marka tarafından üretilen basit ve popüler tasarımlar.

Örneğin Nike üzerinden gidersem Benassi ve Victori One modellerini replika da alabilirsin ama Calm ve Asuna modellerinde orijinaline yönelmekte fayda var.

Hastanede çalışanlar bu markanın değerini daha iyi bilirler. Fiyatlar güzel yalnız Çin ve Vietnam üretimli olanları iyi değil, Bosna üretimi olanlar daha iyi.
Bosna üretimi olup olmadığını ürün sayfasından anlama şansımız var mı? Ya da şu model Bosna'da üretiliyor dediğiniz?

Geri
Yukarı