GTA V sapığı

İşletim sistemi
Windows 10

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 4-5 ay önce arkadaşım GTA V oynarken hile kullanan bir kullanıcıyı vuruyor. Devamında ise adam sürekli arkadaşımı takip ederek oyundan atıyor. O da gelip durumu izah etti. Ilk süreçte inanmadım çünkü arkadaş listesinde ekli olmadan onu bulması mümkün değil diye düşünüyordum. Ardından ben de oyunu indirdim. Ve dediklerinin gerçek olduğunu bizzat deneyimlemiş oldum. Adam her Session'da bizi buluyor ve oyunumuzu kapatıyor. Invite only oynuyoruz bu sefer yanımıza gelip tehdit edip oyunu kapatıyor. Sürekli kullanıcı adını değiştirdiği yüzünden kendisini bulamıyoruz. Bu sapıktan nasıl kurtuluruz? Bu arada siz söylemeden bahsedeyim kullanıcı adı ve değiştirilebilir tüm bilgileri değiştirmemize rağmen bizi buluyor.

Kanka obsesif veya takıntılı değildir. Programlarında birisi Online oldugu an gözüküyor sen Online olduğunda gelmiştir oyununa. ( devamını okudum ve adam harbiden takıntılıymış geçmiş olsun)
Belki 2 yıl oldu, artık ne denilir buna bilemiyorum. Oyun diye gülüp geçiyoruz ancak gerçekten hastalıklı bir durum olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar birazdan konunun devamı geliyor. Her kim ise bu arkadaş bir an önce kendisini belli etmesini istiyorum. Belli ki bizim forumumuza erişimi var.
Arkadaşlar bu konuyu diriltmek aklımın ucundan dahi geçmezdi ancak o kişi yeniden belirdi. Biliyorsunuz ki 2020'nin ortalarında bir hacker arkadaşıma bulaşmıştı. Arada oyunu silip yüklememize rağmen arkadaşım o tarihten sonra oyuna hiç girmedi. Ben ise son zamanlarda yeni DLC paketinin gelmesi adına oyunu tekrar indirdim. Ve bu ruh hastası kişilik 2 yıl olmasına rağmen nasıl bir obsesif takıntı haline getirmişse yeniden karşıma çıktı. Bu seferki olayın daha sıradışı olmasının sebebi ise Technopat'daki bu konudan haberdar oluşuydu. Birazdan ekran görüntülerini de paylaşacağım ama artık nasıl bir raddeye geldi ise kişi nasıl göründüğümü, hangi forumda neleri yazdığımı dahi biliyor. Gerçekten bu olayı büyütmek istemezdim ancak ne gibi adımlar atmalıyım? diye de düşünmeden edemiyorum.
*Burada Kosatka ( Denizaltı ) içerisindeyken bir kafese koyulduğumu fark ettim, ancak kafes hareket etmemi engellemiyordu. O esnada kimin ve neden koyduğunu sorarken o kişinin mesajına denk geldim.
Şu an mobilde olduğumdan dolayı ekran görüntülerinin nasıl paylaşıldığını göremediğim için tek tek belirterek yazıyorum. Ikinci ekran görüntüsünde ise beni nasıl bulduğunu sordum. Forumdakiler bana kullanıcı adımı değiştirmemi söylemişti. Kullanıcı adımı değiştirip ardından eski haline getirdim diye hatırlıyorum. Ama ne yazık ki yine karşıma çıktı.
Devamındaki SS'leri de sırası ile paylaşıyorum zaten konu gayet açık.
Benzer bir durum ben de yaşadım (yine). Bu tip sapıklardan korunmak için ben de mod menu aldım. Artık Gta Online oynamıyorum ama Protection diye bir opsiyonu var diğer mod menulere karşı koruma sağlıyor. O opsiyon sayesinde modderlardan korunabiliyorum. Beni takip eden sapığı kafese koyup sürekli spawn kill attım sonunda adam çıktı sunucudan. Ama menudeki blackliste ekledim her oyunda denk geldiğimde gidip kafese tıkıp cümle aleme ibret ediyorum.

Hocam Allah kolaylıl versin hayatını bu oyuna adamış çılgınlar var resmen adaleti kendileri saglıyor bazıları hatda bunu abartıp Rockstar'ın kendi admin veya server moderatörlerini sunucudan kickleyip ban yemiyenler var yani resmen oyunu yapanlardan daha yetkililer. Bana da yabancı biri bulaşmıştı ama oyunu 1 ay oynamadım daha da gelmedi yanıma kurtuldum eğer kurtulmasaydım Epic Games'in bedava verip stok yaptığım hesaplara geçmeyi düşünüyordum ama gerek kalmadı. @DI4BLO

Benzer bir durum ben de yaşadım (yine). Bu tip sapıklardan korunmak için ben de mod menu aldım. Artık Gta Online oynamıyorum ama Protection diye bir opsiyonu var diğer mod menulere karşı koruma sağlıyor. O opsiyon sayesinde modderlardan korunabiliyorum. Beni takip eden sapığı kafese koyup sürekli spawn kill attım sonunda adam çıktı sunucudan. Ama menudeki blackliste ekledim her oyunda denk geldiğimde gidip kafese tıkıp cümle aleme ibret ediyorum.
Hocam Allah kolaylıl versin hayatını bu oyuna adamış çılgınlar var resmen adaleti kendileri saglıyor bazıları hatda bunu abartıp Rockstar'ın kendi admin veya server moderatörlerini sunucudan kickleyip ban yemiyenler var yani resmen oyunu yapanlardan daha yetkililer. Bana da yabancı biri bulaşmıştı ama oyunu 1 ay oynamadım daha da gelmedi yanıma kurtuldum eğer kurtulmasaydım Epic Games'in bedava verip stok yaptığım hesaplara geçmeyi düşünüyordum ama gerek kalmadı. @DI4BLO
Hocam tek sorun bu olsa neyse diyeceğim. Forumda birisi olabileceğinden bahsettim çünkü bunu yapan kişi paylaştığım Technopat postundan haberdar. "Forum paylaşımını gördüm" diyor.
20220414215720_1.jpg

Kafes içerisinde olduğumu fark ettiğim an beni kafese mi koydun diye soruyorum. Tabi bu esnada bu kişinin aslında forum ile kalmayıp benim diğer sosyal medya hesaplarımdan nasıl göründüğüme dair bilgiler edindiğini görüyorum. Uzun süredir spor yaptığımı, sosyal medya hesaplarımı ve bağlantılı içerikleri biliyor. Aynı zamanda da yaklaşık 2 yıldır bu şekilde takip ediyor.
20220414220324_1.jpg

Bu yüzden bu kişinin yaptığı şeyin hastalıklı bir durum olduğunu düşünüyorum.

Hocam size biraz garip gelebilir ama size bir tavsiyem var ateşe ateşle karşılık vermek işe yarayabilir
Fiyatları biraz pahalı ama hile almayı hiç düşündünüzmü acaba?
Life time yani sınırsız kaliteli 30 euro gibi bir fiyata satılan hileler var o tarz paid yani paralı hilelerde çok koruma özellikleri var mesela sizi kafese sokamaz hatta Black liste alırsanız sizin bulunduğunuz servera bile giremez. Sen nereden biliyorsun diye sorarsan ne yazık ki bende kullanmak zorunda kaldım koruma amaçlı yapacak bir şey yok hile adı verip reklam yapmak istemem ama biraz araştırarak bulabilirsiniz hocam. @DI4BLO

Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 4-5 ay önce arkadaşım GTA V oynarken hile kullanan bir kullanıcıyı vuruyor. Devamında ise adam sürekli arkadaşımı takip ederek oyundan atıyor. O da gelip durumu izah etti. Ilk süreçte inanmadım çünkü arkadaş listesinde ekli olmadan onu bulması mümkün değil diye düşünüyordum. Ardından ben de oyunu indirdim. Ve dediklerinin gerçek olduğunu bizzat deneyimlemiş oldum. Adam her Session'da bizi buluyor ve oyunumuzu kapatıyor. Invite only oynuyoruz bu sefer yanımıza gelip tehdit edip oyunu kapatıyor. Sürekli kullanıcı adını değiştirdiği yüzünden kendisini bulamıyoruz. Bu sapıktan nasıl kurtuluruz? Bu arada siz söylemeden bahsedeyim kullanıcı adı ve değiştirilebilir tüm bilgileri değiştirmemize rağmen bizi buluyor.
Ticket almayı dene

Hocam size biraz garip gelebilir ama size bir tavsiyem var ateşe ateşle karşılık vermek işe yarayabilir
Life time yani sınırsız kaliteli 30 euro gibi bir fiyata satılan hileler var o tarz paid yani paralı hilelerde çok koruma özellikleri var mesela sizi kafese sokamaz hatta Black liste alırsanız sizin bulunduğunuz servera bile giremez. Sen nereden biliyorsun diye sorarsan ne yazık ki bende kullanmak zorunda kaldım koruma amaçlı yapacak bir şey yok hile adı verip reklam yapmak istemem ama biraz araştırarak bulabilirsiniz hocam. @DI4BLO
Ahaha 😁 Ben de yukarıda yazmıştım sizin dediğinizi. Vallahi hocam artık hilecilerden korunmak için hile kullanacak duruma geldik. Rockstar'ın tek derdi para hilelerini banlamak ve shark card satmak olmasa bu tip şeyler yaşamayacağız.

Ahaha 😁 ben de yukarıda yazmıştım sizin dediğinizi. Vallahi hocam artık hilecilerden korunmak için hile kullanacak duruma geldik. Rockstar'ın tek derdi para hilelerini banlamak ve shark Card satmak olmasa bu tip şeyler yaşamayacağız.

:) hocam yazdıklarınız acı ama gerçek.
Sonuçta bu şirket kâr amaçlı ürün çıkarmış ve çok tutmuş bununda tabaktaki yağına suyuna ekmek bana bana yemek hakları ama bu kadar da değil illallah geldi artık oyun CS:GO'ya döndü arkadaş hilesi iyi olan kazanıyor hvh hack vs hack atıyoruz bildiğin. Hatta aynı Client'i aynı yazılımı kullandığım herifle güçler eşit olmasına rağmen fight yapıyoruz ama benim yazılımı JavaScript'lerle desteklediğim için tokatlıyorum o ayrı. :)

Bu keko yüzünden 30 euro vermek yerine oyunu silmeyi tercih ederim. Tavisyeniz için teşekkürler.
Durumun varsa hesap değiştir.
Hesabın ilerlemesi ve içerisindeki mülk yüzünden başka bir hesaba geçmiyorum.
Ticket almayı dene
Videosunu kayıt ettikten sonra Rockstar support'a bizzat ilettim. Ancak hiçbir şey olmamış. Bundan sonraki adım bizzat Amerika'ya taşınıp orada NA hesabına geçmek olur. Başka türlü kurtulunabileceğini sanmıyorum.
:) hocam yazdıklarınız acı ama gerçek.
Sonuçta bu şirket kâr amaçlı ürün çıkarmış ve çok tutmuş bununda tabaktaki yağına suyuna ekmek bana bana yemek hakları ama bu kadar da değil illallah geldi artık oyun CS:GO'ya döndü arkadaş hilesi iyi olan kazanıyor hvh hack vs hack atıyoruz bildiğin. Hatta aynı Client'i aynı yazılımı kullandığım herifle güçler eşit olmasına rağmen fight yapıyoruz ama benim yazılımı JavaScript'lerle desteklediğim için tokatlıyorum o ayrı. :)
Sadece birbirinizle savaşsanız sorun kalmayacak aslında :D

Geri
Yukarı