Çözüldü GTA V Script Hook V çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Who Am I 1313

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5 Script Hook V açılıyor ama kullanılmıyor, sebebini bilen var mı? Dediğim gibi bilen varsa söylesin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Ben senin oyun için sordum. Benimki de Steam üzerinden.
Şimdi biraz araştırdım. Aynı hatayı yaşayan çoğu kişi oyunun kurulu olduğu klasördeki "dinput8.dll" dosyasını silince oyunun açıldığını ama modun çalışmadığını söylüyor. Bir kişide oyunu başlatırken interneti kapatıp oyuna girdiğini ve sorunun ortadan kalktığını söylüyor. Acaba bu çözümleri denedin mi?

Kanka PC'yi aç kapat yaptım düzeldi sende araştırdığın için teşekkürler.
Özellikler araç spawnlama aranma ayarları karakterin cilt rengini falan değiştirme vb.
Menü açılıyor ama hiçbir şey yapılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online tarafında mı Single tarafında mı oluyor bu sıkıntı? Kusura bakma biraz bilgisizim GTA konusunda ben de oynamaya başladım yeni yeni, araştırıcağım senin için.

Online tarafında mı Single tarafında mı oluyor bu sıkıntı? (Kusura bakma biraz bilgisizim GTA konusunda bende oynamaya başladım yeni yeni, araştırıcam senin için)

Single Online'da mod yasak zaten ban ihtimali var. (Yeni başladıysa Save dosyası indirme bence 2. defa baştan sona oynuyorum ben)

Crack deneme bence Epic'te arkadaştan biliyorum Epic'in serverleri b*k gibi en iyisi Steam bence bende oradan aldım.
Ben senin oyun için sordum. Benimkide steam üzerinden.
Şimdi biraz araştırdım. Aynı hatayı yaşayan çoğu kişi oyunun kurulu olduğu klasördeki "dinput8.dll" dosyasını silince oyunun açıldığını ama modun çalışmadığını söylüyor. Bir kişide oyunu başlatırken interneti kapatıp oyuna girdiğini ve sorunun ortadan kalktığını söylüyor. Acaba bu çözümleri denedin mi?

Ben senin oyun için sordum. Benimki de Steam üzerinden.

Kanka PC'yi aç kapat yaptım düzeldi sende araştırdığın için teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı