Çözüldü GTA V sesler yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Xticker1

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
NVIDIA GT 730
Anakart
Default String
İşlemci
Intel Core i5 4460 3.2GHz (4 CPUs)
Merhaba sevgili Technopat forum kullanıcıları ve konumu okuyan değerli üyeler. Bugün sizlere yaşamış olduğum bir sorundan bahsetmek istiyorum. Sorunum Grand Theft Auto V ile alakalı. Oyunu Epic Games üzerinden indirdim. Yaklaşık 2 veya 3 gün önce. Oyun indi ve açtım. Oyun için gerekli dosya ve programları indikten sonra Rockstar Games introsu beni karşıladı. Bana seçenekler sundu. Story mode, Online, 3X gta$ & RP gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum, settings ve quit. İlk başta story mode ile girdim. Loading Screen'e kadar her şey normaldi. Sonra oyunun loading Screen'i bitti ve ben daha önce oynadığım için Cloud Save'den önceden oynadığım ve bıraktığım yerden başlattı. Ancak sorun da burada başladı. Oyunun sesleri yoktu. (Loading Screen dahil) Önce ayarlardan kontrol ettim herhangi bir sorun göremedim. YouTube'dan araştırma yapıp birkaç setup bulup kurulumunu yaptım. Bir dosya verildi. İndirdim. DirectX vardı içinde. Screenshot:

1662144952794.png

Şunu kurdum:

1662144966817.png

Yeniden olmadı. Oyunu oynamayı bıraktım. Şimdi ise yardımımı burada aramayı tercih ettim. Ne yapmam gerekiyor? Bir çözümü var mı? Bunun için bilgisayarımı sıfırlamak ya da oyunu yeniden yüklemek istemiyorum.

Sistem: Windows 10*

Son düzenleme:
DLL kaynaklı bir sorun yaşanıyorsa aşağıdaki konu ile sorunu çözebilirsiniz.

Arkadaşlar yeni bir günden merhaba. 2 çözüm önerinizi de denedim. Hangisi sayesinde oldu bilmiyorum ama artık sesler geliyor. Çözümleriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı