GTA V Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
PC platformuna çıkışı merakla beklenen GTA serisinin son oyunu GTA 5'in sistem gereksinimleri açıklandı. E3 fuarı esnasında resmi olarak PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarına çıkış yapacağı duyuruldu. Her ne kadar kesin çıkış tarihi belli olmasa da GTA 5'in son bahar aylarında çıkış yapması bekleniyor. Konuyu fazla uzatmadan GTA 5'in sistem gereksinimlerini açıklamak gerekirse :

Minimum Sistem Gereksinimleri :
  • Core 2 Duo E8200 2.66GHz
  • Phenom II X2 545
  • GeForce GTS 250
  • Radeon HD 6670 1GB DDR3
  • 4 GB RAM
  • Win 7 x64
  • DX 11
  • 50 GB HDD
Önerilen Sistem Gereksinimleri

• Core i5-2500T 2.3GHz
  • Phenom II X4 975
  • GeForce GTX 480
  • Radeon HD 6970
  • 6 GB RAM
  • Win 7 x64
  • DX 11 HDD
  • 50 GB HDD

*Daha güvenilir kaynaktan alındı*
Kaynak: webtekno.com

Son düzenleyen: Moderatör:
birkaç videosunu izledim ve gördüğüm tek şey grafiklerin daha renkli olduğu adam yüz ifadeleri hareketleri tamamen GTA 4 ün benzeri gibi birde GTA 4 fanıda değilim GTA 4 den itibaren oyundaki saçmalık telefondan hile yapmak aslında oyuna hiç hile karıştırmamaları gerekiyor oyunun içine ediyorlar tadı tuzu kalmıyor ölümsüzlük yaptıktan sonra oyunun ne anlamı kalıyor yalnız bunlar benim düşüncem oyun gelince göreceğiz.

Arkadaşım mesajı yazarken bişey içmedin dimi? Saçmalamayın GTA 4 gibi hareket ve ifadelermi Max Payne 3 ile deseniz tamam derdim ama GTA 4 ile bir benzerliği yok. Araba sürme ,Motor sürme,koşma,zıplama hepsi yeniden dizayn edilmiş.
Hareketler tamamen o anki olaya göre değişiyor. Siz PS3,XBOX360 versiyonunu kafaya takmayın. Yeni Fragmanını seyredin. Daha yoğun trafikler ve hava, Daha yüksek çözünürlük , Video editleme gibi şeyler gelecek PC sürümüne. Daha renkli grafikler.
Şu varki GTA V ve Max Payne 3 'teki silah tutuşları felan nerdeyse aynı ama inşallah PC sürümünde değiştirirler. ve GTA 4 'te ölümsüzlük hilesi de yok söyleyeyim dedim. Hem hile olsa ne olacak ki? Siz hilesiz oynayın biz hileli. Siz hilesiz oynayınca tadı çıkar biz hileli oynayınca. Zaten GTA ONLINE ile birlikte gelecek orda hile yapmakta yok zaten. Hileyi neden dert edindiniz anlamadım.

Ali Bacik, evet aslında o hareketlerin o anki olaya göre değişmesi kadar dikkatimi çeken bir şey olmadı oyunda. En azından fizik konusunda. Yüksek yerden hızlıca koşarken GTA IV'de boşlukta bir an koşmaya çalışıp çizgi filmdeki gibi düşmek yerine yüksek olan yerden destek alarak aşağıya atlamak gibi. Merdivene gelince basamağa göre adım atmak gibi. GTA IV'de bunlar çok geri seviyedeydi.

Ali Bacik, evet aslında o hareketlerin o anki olaya göre değişmesi kadar dikkatimi çeken bir şey olmadı oyunda. En azından fizik konusunda. Yüksek yerden hızlıca koşarken GTA IV'de boşlukta bir an koşmaya çalışıp çizgi filmdeki gibi düşmek yerine yüksek olan yerden destek alarak aşağıya atlamak gibi. Merdivene gelince basamağa göre adım atmak gibi. GTA IV'de bunlar çok geri seviyedeydi.

Aynen hocam. :)

GTA V 'de bişey dikkatimi çekti hızlıca koşup duvara çarpınca kafasından kan felan geliyor .Koşup duvara zıplayınca da duvara omuz atıyor ve kafasını yere çarparsa ölebiliyor. Yapay zekalar çok geliştirilmiş . Bakalım GTA 6 nasıl olur?

Ali Bacik, evet bir de eski oyunlara nazaran çok daha çabuk ölebiliyoruz. Özellikle de çatışmalarda 2-3 kurşun yiyince. :D
Bunu yapmaları çok iyi olmuş zaten. Eskiden kafamıza şarjör bitirirlerdi anca ölürdük. Bence böyle oyunun daha da zevki çıkar.

PC'de oyunu daha da geliştirip önümüze vercekler. Kaplamalar, daha çok hayvan, daha çok insan. Daha çok canlılık. Umarım çıkış tarihi yaza daha yakın olur. 2015'e yakın olursa oynayamayacağım.

PC'de oyunu daha da geliştirip önümüze vercekler. Kaplamalar, daha çok hayvan, daha çok insan. Daha çok canlılık. Umarım çıkış tarihi yaza daha yakın olur. 2015'e yakın olursa oynayamayacağım.

Kardeşim 2014 Sonbahar diyor yani Eylül-Ekim-Kasım civarı çıkar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı