GTA V sitesi virüslü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CleanIElitte

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, arkadaşım Discord'dan bana bu linki attı GTA 5 indirmem için. Sizce indireyim mi, güvenli mi?

1661933954300.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Site halihazırda olan cracklenmiş oyunları farklı indirme sitelerine yükleyip paylaşıyor verdikleri torrent linkleri de kendi yüklemeleri değil hazırda olanı veriyorlar, yani cracklenmiş bir oyuna güveniyorsanız indirebilirsiniz sıkıntı yok harici birşey katmıyorlar. Türkçe dil desteği vermeyen pek çok oyunu alternatif indirme linkleri olduğu için burdan indirdim.

Bu siteyi daha önce kullandım. Herhangi bir zararını görmedim fakat korsan kullanımının güvenli olmadığını bilmeniz gerek. Türlü türlü yöntemlerle bilgisayarınıza zarar verilebilir, verileriniz çalınabilir ve bunlar olurken ruhunuz bile duymaz. Oyunları korsan oynamak yerine ucuza satan yerlere yönelebilirsiniz. Çok ucuz fiyatlara hesap satışı yapan yerler var. Normalde önermem fakat ekonomik durumu göz önünde bulundurunca korsana yönelmektense bu yolu tercih etmek daha mantıklı geliyor. Google'da yapmanız gereken arama "25TL 3 adet oyun". İyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı