GTA V sitesi virüslü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi daha önce kullandım. Herhangi bir zararını görmedim fakat korsan kullanımının güvenli olmadığını bilmeniz gerek. Türlü türlü yöntemlerle bilgisayarınıza zarar verilebilir, verileriniz çalınabilir ve bunlar olurken ruhunuz bile duymaz. Oyunları korsan oynamak yerine ucuza satan yerlere yönelebilirsiniz. Çok ucuz fiyatlara hesap satışı yapan yerler var. Normalde önermem fakat ekonomik durumu göz önünde bulundurunca korsana yönelmektense bu yolu tercih etmek daha mantıklı geliyor. Google'da yapmanız gereken arama "25TL 3 adet oyun". İyi günler.

O para nereye gidiyor?

Hocam bu site güvensiz.

Buraya yazamam ama siz az araştırırsanız sağlam siteler/yerler bulursunuz.

Buradan hiç oyun indirmedim o yüzden kesin bir şey diyemem. Korsan oyunları ana kaynağından indirmeni öneririm. "3 adet 25 TL" gibi oyun satan varoş tiplere para kazandırmanı da hiç tavsiye etmem. Ya yapımcının kendisinden hakkıyla al ya da direkt korsan oyna.

Buradan hiç oyun indirmedim o yüzden kesin bir şey diyemem. Korsan oyunları ana kaynağından indirmeni öneririm. "3 adet 25 TL" gibi oyun satan varoş tiplere para kazandırmanı da hiç tavsiye etmem. Ya yapımcının kendisinden hakkıyla al ya da direkt korsan oyna.

Hocam 25 TL'ye 3 oyun aldığınız yerlerde para nereye gidiyor? Yapımcıya gitmiyorsa korsan kullanın daha iyi.

Hani normalde sosyalde cracke destek verilmez ama malum oyun fiyatları arttığı için 1 senedir oyunları almadan önce almaya değer olma konusunda fikir sahibi olmak adına kullanıyordum ve sorun çıkmadı şu ana kadar. Genelde fitgirl repackleri falan alıp kendi sunucularına yükleyip paylaşıyorlar. Ama eğer paranız varsa hiç crack kullanmayın.

Çok oyun indirdim. Virüs bulaşmadı. Ama her ihtimale karşı indirdiğiniz dosyaları Malwarebytes gibi programlar ile taratmanızı öneririm.

O para nereye gidiyor?
Hesabın sahibine gidiyor. Mantığı şu: ben bir steam hesabı açıp bir oyun alıyorum. Örneğin Red Dead Redemption 2. Sonra bu hesabımı ucuza kiralıyorum. Böylece oyunu 300TL yerine çok daha ucuz bir fiyata almış oluyorsunuz. Bu etik değil ve yapılmasını önermiyorum fakat bunun yerine korsan kullanırım demişsiniz. Şahsen korsan ile bunun arasında kalsam bunu seçerim. Oyun oynayacağım diye bilgisayarıma virüs girmesini, bilgilerimin çalınmasını göze almak yerine tanımadığım birine parasını verip en azından orijinal oyunu oynarım. Tabi ki bu son tercih olmalı. Game Pass diye müthiş bir şey varken bunlara bulaşmak mantıklı değil. "Game Pass bir ay sonra bitecek ben her ay para mı vereceğim?" diyenlere de şunu söyleyelim: o ucuza aldığınız hesap sizin olmuyor ve her an erişiminiz kesilebilir. Şifresi değiştiği anda o hesaba bir daha erişemezsiniz. Hesap satışı yasal olmadığı için kimseden destek de alamazsınız. Yani eğer bir oyuna paranız yetmiyorsa Game Pass vb. alternatiflere bakın. Oralarda da yoksa kiralama yöntemine başvurun. Aradığınız oyun orada da yoksa korsana mahkum kalıyorsunuz zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı