GTA V Social Club Çince Gözükme Sorunu

Oğuzhan ÖNAL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar adım Oğuzhan. GTA V ilk çıktığında oyunu 179 TL verip almak konusunda tereddütte kaldım ve cracked ini indirdim. 1 ay kadar onu oynadım daha sonra bu bir ayın sonunda gelen bir güncellemeyi üstüne kurdum ve oyun Çince oldu. Bende oyunu sildim, zaten oyunun orjinalini alma konusunda kararımı vermiştim ve alacaktım. Harçlığımdan para biriktirdim ve aldım fakat oyun yüklendikten sonra oyuna girerken Social Club üyeliği ekranı geldi fakat Çinceydi hiçbir şey anlayamadım. Bakındığım kadarıyla dili değiştirme seçeneği de yoktu ki oyunu Valve'nin Steam hizmetinden aldım ve özellikler bölümüne baktığımda "İngilizce" yazıyordu. Lütfen bu durumu nasıl çözeceğim konusunda bana yardım edin. Social Club a bu şekilde üye de olamıyorum çünkü hiçbir şey anlayamıyorum. Lütfen yardım edin arkadaşlar, şimdiden çok çok teşekkür ediyorum iyi günler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı