Çözüldü GTA V Social Club failed to initialize error code 1014 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

burak4242TR

Centipat
- GTA V'i Epic Games'ten aldım.
- Steam dosyalarını arkadaşımdan alıp Epic Games'ten doğrulatıp oyunu kurdum.
- Oyun yüklendi. Başlatmak için Launcher'dan tıkladığımda oyunun başlangıcındaki siren seslerini vs duyuyorum ama ardından "Social Club failed to initialize error code 1014" hatası alıyorum. Sebebini forumda aradım ama bulamadım. Yardımcı olabilecek birisi veya aynı problemi yaşayan birisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
- GTA V'i Epic Games'ten aldım.
- Steam dosyalarını arkadaşımdan alıp Epic Games'ten doğrulatıp oyunu kurdum.
- Oyun yüklendi. Başlatmak için Launcher'dan tıkladığımda oyunun başlangıcındaki siren seslerini vs duyuyorum ama ardından "Social Club failed to initialize error code 1014" hatası alıyorum. Sebebini forumda aradım ama bulamadım. Yardımcı olabilecek birisi veya aynı problemi yaşayan birisi var mı?
Oyunu bu şekilde çalıştırma şansınız yok oyun Social Games üzerinden çalışıyor Epic Games'den indirmeniz daha sağlıklı olucaktır.

Oyunu bu şekilde çalıştırma şansınız yok oyun Social Games üzerinden çalışıyor Epic Games'den indirmeniz daha sağlıklı olucaktır.

Oyunu bu şekilde çalıştıran kişiler mevcut forumda. Oyunu Rockstar Games'in Launcher'ı da gördü. Epic Games'ten de dosyaları doğruladım ve ek olarak 345 mb bir indirme yaptı. Oyunun kurulumunda bir problem yok yani. Problem Social Club kaynaklı. Ama hata koduna dair bir yazı bulamadım internette.
Problem Çözüldü. Windows Defender GTA 5.exe’yi virüs olarak görüyormuş. GTA 5.exe dosyası için izin ver komutunu verince çözüldü problem. İlgilenen dostlara teşekkürler...

Son düzenleme:
Oyunu bu şekilde çalıştıran kişiler mevcut forumda. Oyunu Rockstar Games'in Launcher'ı da gördü. Epic Games'ten de dosyaları doğruladım ve ek olarak 345 MB bir indirme yaptı. Oyunun kurulumunda bir problem yok yani. Problem Social Club kaynaklı. Ama hata koduna dair bir yazı bulamadım internette.
problem çözüldü. Windows Defender GTA 5.exe’yi virüs olarak görüyormuş. GTA 5.exe dosyası için izin ver komutunu verince çözüldü problem. İlgilenen dostlara teşekkürler...

Tesekkür ederim bende aynı sorunu yaşıyordum konu açacaktım senin konunu gördüm teşekkürler.

windows 10 defender artık tam bir zulüm spotify de virüs olarak görmüş win 7 en iyi işletim sistemi idi keşke desteği çekmeselerdi. :(

Geri
Yukarı