Çözüldü GTA V Social Club Giriş Yaparken "Having trouble signing im?" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dumblepanda

Hectopat
Burada giriş bilgilerimi girdikten sonra bu sekmeye atıyor. 2-3 kere e postamı girip şifremi resetledim fakat sorun çözülmedi, yine aynı hata devam ediyor. Çözümüne baktım bulamadım, bence buna bir çözüm getirmek çoğu kişinin işine yarayacaktır. Çoğu arkadaşım aynı sorunu yaşıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

indir.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hesap size mi ait yoksa ikinci el mi? Bilgileri değiştirilmiş olabilir mi?
Hayır hesap tamamen bana ait bilgiler değiştirilmiş olsa bile ben şifreyi tekrardan değiştirdim.
Dün 2.9GB büyüklüğünde bir update yaptı GTA 5 için ondan sonra banada aynı hatayı vermeye başladı GTA Social Club'a bağlanılamadı dedi en son akşam denedim aynı hata devam ediyordu.
Çözümü yok sanırım araştırıyorum fakat bulamıyorum
Arkadaşlar sorunu çözdüm hata benim hatam başka social club hesabı ile giriyormuşum değerli vaktinizi çaldım kusura bakmayın iyi günler.
Dün 2.9GB büyüklüğünde bir update yaptı GTA 5 için ondan sonra banada aynı hatayı vermeye başladı GTA Social Club'a bağlanılamadı dedi en son akşam denedim aynı hata devam ediyordu.

Hesap size mi ait yoksa ikinci el mi? Bilgileri değiştirilmiş olabilir mi?
Hayır hesap tamamen bana ait bilgiler değiştirilmiş olsa bile ben şifreyi tekrardan değiştirdim.
Çözümü yok sanırım araştırıyorum fakat bulamıyorum
Arkadaşlar sorunu çözdüm hata benim hatam başka social club hesabı ile giriyormuşum değerli vaktinizi çaldım kusura bakmayın iyi günler.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı