Çözüldü GTA V Social Club Offline Mode Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ossilli

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar problem bu. Çok aradım ama bir çözüm bulamadım bu sorun için. Laptop a yeni format attım. GTA V dosyalarını da yedeklemiştim. Formattan sonra yedeklediğim dosyalardan tekrar kurdum ama oyunu açarken bu hatayı veriyor. Daha önce sorunsuz oynadığım oyunu şuan oynayamıyorum.

upload_2016-8-12_22-39-44.png

Ne yapsam etsem düzeltemedim oyuna giriyorum social Club offline mod oluyor retry conection a basıyorum hiçbir şey değişmiyor. Çözümünü bilen yardımcı olursa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam sıkıntı bende devam ediyor, siteye de giremiyorum galiba IP ban yedik. Çünkü VPN veya telefon mobil verisi ile sıkıntı olmuyor oyuna veya siteye girmede. Modemi reset aç kapa yapıyorum IP adresim değişmiyor. Ne yapacağım bilemedim.

İnternet Servis Sağlayıcınızı arayıp Güvenli İnternet Hizmeti'ni kapattırın.
Bu hizmet kapalı fakat altta verdiğiniz linke de giremiyorum.
Yok hocam sıkıntı bende devam ediyor, siteye de giremiyorum galiba IP ban yedik. Çünkü VPN veya telefon mobil verisi ile sıkıntı olmuyor oyuna veya siteye girmede. Modemi reset aç kapa yapıyorum IP adresim değişmiyor. Ne yapacağım bilemedim.
Ben sürekli story giriyordum. Ban yeme olasılığı yok yani. Genel bir sorun bu bence, Epic Games ücretsiz verdikten sonra birşeyler oldu. Halbuki ben Steam üzerinden almıştım eskiden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı