Çözüldü GTA V "Social Club Rockstar activation code already in use" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

n0irr

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde yeni bir internet aldım. İnterneti bağladım. GTA V'i açtım ama hesabımı görmüyordu. Ben de telefonumun internetinden açarak GTA V'ye girdim ve hesap bağladı. Benden activation code istiyordu. Girdiğimde ise Social Club Rockstar activation code already in use diye bir hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Yaptım her şeyi denedim olmadı sildim geri yükledim hesapdan çıktım girdim olmadı.

Bende aynı sorunu yaşadım şunu dener misin? Öncelikle belgeler klasöründen Rockstar Games'e girin ve orada GTA 5 ile ilgili olan dosyaları yedek alın ardından dosyaları Shift + delete ile silin sonrasında ise Steam veya Epic Games eğer hangisindeyse oyun dosya bütünlüğünü doğrulayın ve sorun çözüldü bende siz de de umarım çözülmüştür iyi günler.
Geçenlerde yeni bir internet aldım. İnterneti bağladım. GTA V'i açtım ama hesabımı görmüyordu. Ben de telefonumun internetinden açarak GTA V'ye girdim ve hesap bağladı. Benden activation code istiyordu. Girdiğimde ise Social Club Rockstar activation code already in use diye bir hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim.
social club hesabına social club ın sitesinden gir steam hesabınla bağlantını kes tekrar bağla

Yaptım her şeyi denedim olmadı sildim geri yükledim hesapdan çıktım girdim olmadı.

Bende aynı sorunu yaşadım şunu dener misin? Öncelikle belgeler klasöründen Rockstar Games'e girin ve orada GTA 5 ile ilgili olan dosyaları yedek alın ardından dosyaları Shift + delete ile silin sonrasında ise Steam veya Epic Games eğer hangisindeyse oyun dosya bütünlüğünü doğrulayın ve sorun çözüldü bende siz de de umarım çözülmüştür iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba sorunu bende yaşadım dün rockstar games destek ekibine yazdım ve yeni bir çözüm yolu buldum çözüm budur:öncelikle rockstar games launcher den settings sonrada accounts infarmation sonra ise delete yazan yazıya tıklıyoruz.Oyun ve oyun birimlerini sıfırlıyor ancak merak etmeyin bu oyununuza bir şey yapmaz ve oyununuzdaki kayıtları silmez .Bu adımlardan sonra rockstar hesabımıza geri giriyoruz.Bu işe yaramadı ise bilgisayar saatinizi kontrol edin :Bu şekilde kendi problemimi çözdüm umarım sizin içinde yararlı bir bilgi olmuştur herkese iyi günler dilerim

Geri
Yukarı