Çözüldü GTA V sorunsuz girerken bir anda mavi ekran vermeye başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Hectopat
Makaleler
1
Dostlar merhaba. Sabahtan beri GTA 5'e config deniyordum, sorunsuz çalışıyordu, oyuna girdiğimde mavi ekran verdi? Vermiyordu neden oldu bilmiyorum. Minidump bırakıyorum inceler misiniz?
İlk baştaki ve sondaki oyuna girerken mavi ekranlar, 2. minidump dosya masaüstünde durduk yere aldım.

@xxMFIxx

Son düzenleme:
Çözüm
RAM bellekleri işaret etmiş. Bir test yapıp gelin. Daha ayrıntılı inceleriz.
Müsait zamanda Memtest86 yapıp resimle sonucu gösterin.
RAM'leriniz birden fazlaysa tek tek takarak yapmalısınız. Böylece hangi RAM arızalı bulabilirsiniz. Arızalı değilse zaten sıkıntı yok.

MODULE_NAME: Hardware
IMAGE_NAME: Hardware_ram

Hocam test etmiştim 1-2 hafta önce sorun yoktu, ekran kartı driverdanmış. Teşekkürler gene de yardım ettiğiniz için. Boşu boşuna sizi yordum özür dilerim.
RAM'leriniz birden fazlaysa tek tek takarak yapmalısınız. Böylece hangi RAM arızalı bulabilirsiniz. Arızalı değilse zaten sıkıntı yok.

MODULE_NAME: hardware
IMAGE_NAME: hardware_ram

Son düzenleme:

MODULE_NAME: Hardware
IMAGE_NAME: Hardware_ram

Hocam test etmiştim 1-2 hafta önce sorun yoktu, ekran kartı driverdanmış. Teşekkürler gene de yardım ettiğiniz için. Boşu boşuna sizi yordum özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı