Kapalı GTA V Steam Hesabı - 95TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rate61

Kilopat
Daha fazla  
Bu hesabı daha önce 150 liradan satışa koydum 120 liraya koydum şimdi 95 liradan koyuyorum daha düşeceğimi sanmıyorum Steamdb bile 102 liralık bir değer biçmiş hesaba. Amnesia: The Dark Descent ve bir kaç oyun bedava alınmıştır.

İ

Mevcut Oyunlar

• Grand Theft Auto V
  • Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer
  • Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Single Player
  • Metro 2033
  • Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars DLC'si ile birlikte
  • Amnesia: The Dark Descent
  • Hitman: Absolution
  • Afterfall InSanity Extended Edition
  • Knights and Merchants
  • Enclave
  • East India Company Gold
  • Pirates of Black Cove Gold
  • KnightShift
Not: GTA V'in Steam versiyonda bilen bilir oyun açıldığında sizden Social Club hesabı açmanızı isterler onun üstünden aktivasyon işlemi gerçekleşir 2 hesabında bilgileri aynıdır bunu söyleyeyim bir kandırmaca durumu olmasın. Paypal veya Trabzon içi elden teslim olur.
Social Club.jpg
Steam.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan listede eksik oyunlar var Assasin's Creed 2 Deluxe Edition, Assasin's Creed Revelations, Assasin's Creed Brotherhood gibi Mount&Blade DLC'si ile birlikte ve oyun bedavaya alınmıyor keza Hitman Absolition'da öyle aslında bu hesapta Counter-Strike: Global Offensive' de olacaktı ancak başka bir hesapta zaten var satın aldım sadece GTA V bile bu fiyata bence uygun 140 liraya düşüyor en fazla Steam'de oyun.Rockstar sürümü de 110 liradan satılıyor tercih alacak olan kişinin.

Ben alabilirim ama biraz pazarlık yapmalıyız.

Pazarlık mı? Hiç sıcak baktığım bir olay değil en düşük satabileceğim fiyat 106 TL olarak belirlenmiş Steamdb tarafından satış fiyatım 95 lira bence oldukça uygun.

Steam Community :: satılık cs go itemi ile tks ol tks düşünürmüsün

- Aslında "METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN" oynamak isterim ama daha bugün GTA serisini aldım hesabıma, DayZ çok sorunlu bir oyun başka ilgimi çeken bir oyun yok maalesef olmaz.

Hesabıma Eklenen Oyunlar:
  • Assassin's Creed II
  • Assassin's Creed Brotherhood
  • Assassin's Creed Revelations
  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto IV + Episodes from Liberty City
  • Grand Theft Auto San Andreas
  • Grand Theft Auto Vice City

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri