GTA V Steam İndiriminde Alınır mı?

Hangi Versiyonu

• Normal (84.50)

• Premium (99.52TL)

• Premium Online Edition & Whale Shark Card (99.52TL)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Daha fazla  
Şu anda Social Club'da GTA V'im bulunmakta ancak Social Club'dan indirirken VPN gerektiği için sıkıntı çekiyorum genelde o yüzden Steam'den GTA V almayı düşünüyordum. Şu anda %50 indirimde ve Premium versiyonu 99 TL ve sizce hangi versiyonunu almalıyım?

GTA V 1.png
GTA V 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sızıntılara göre 23 Mayıs'ta Bahar indirimleri başlıyor. Daha da düşeceğini düşünüyorum, ben bekleyin diyorum.
Yaz indiriminde kaç tl oluyor bilgilendirirseniz sevinirim.
60-70 TL arasında oluyor genelde.

Plati.ru isimli siteden yaklasik 1.62 dolara alabilirsiniz. Hatta bazilari e postayi degistirmenize de izin veriyor.

59 liraya kadar düşmüş şimdiye kadar. Büyük indirimlerde yine aynı fiyata kadar inecektir. Steam kur düzenlemesi yapsa dahi, aşırı yükselteceğini sanmıyorum, çünkü mevcut kur düzeyinin, satın alımlar için önemli bir sebep olduğunun farkındalar. Epic Games ile de bir savaşın içindeler, müşteri kaybetmek istemezler. Yaz indirimlerini beklemenizi öneririm, en kötü ihtimalle bugünkü fiyatıyla alırsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı