GTA V Steam İndiriminde Alınır mı?

Hangi Versiyonu

• Normal (84.50)

• Premium (99.52TL)

• Premium Online Edition & Whale Shark Card (99.52TL)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Asıl soruyu kimse cevaplamamış. Hangi sürümünü almalıyım ?
Shark Card'lar, oyun içi para veriyorlar. Ancak parayı, görev yaparak kazanmanız da mümkün. "Ben görevle uğraşamam, başladığımda elimde direk para olsun" derseniz, Premium Online Edition & Whale Shark Card versiyonu alabilirsiniz. Yok, para kazanmakla uğraşırım derseniz, normal versiyonunu da alabilirsiniz.

Shark Card'lar, oyun içi para veriyorlar. Ancak parayı, görev yaparak kazanmanız da mümkün. "Ben görevle uğraşamam, başladığımda elimde direk para olsun" derseniz, Premium Online Edition & Whale Shark Card versiyonu alabilirsiniz. Yok, para kazanmakla uğraşırım derseniz, normal versiyonunu da alabilirsiniz.

Aslında para olmasada olur adam akıllı çok giriş seviyesi bi iş yeri olsun o da enteraprise da var o yüzden whale+entereprise ile aynı fiyat. Shark card + entereprise aldım GTA V i bilginize.

Oyunun sadece kendisini mi almalıyım yoksa dlcleriyle beraber mi alayım? Yazın almayı düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?
Sıfırdan alacağın için 84 lira yerine 99 liraya premium online almanı öneririm. Ben zamanında 60 küsür liraya aldığımda premium online 100 lira civarındaydı yine. O yüzden sade almıştım.

Bence yaz indirimi bekleyin. İndirim şu an bitse bile yaz indirimlerinde yine indirime girer. Daha ucuz olur. Geçen yaz indiriminde 59.07 TL'idi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı