Çözüldü GTA V Steam yeterli boş olan yok hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cenk Görenler

Femtopat
Daha fazla  
E diskime GTA 5'i yüklemeye çalışıyorum (E diskimde 117GB boş alan var, GTA 5 98 GB). Oyun indirmeye başlar başlamaz Steam boş alanı 19GB'a düşürüyor. Haliyle dosyalar inerken boş alan kalmıyor ve indirme duruyor. Bunun çözümü nedir?

Çözüm
Biraz daha yer açmanız gerekiyor. Oyunlar çalışmak için daha fazla alana ihtiyaç duyarlar. Dikkat ederseniz, oyunların sistem gereksinimlerinde disk alanı daha fazla istenir.
Sıkıntıyı çözdüm: Alan gereğinden fazla azaldığında indirmeyi durdurup PC'yi yeniden kapatıp açmam lazımmış.
Biraz daha yer açmanız gerekiyor. Oyunlar çalışmak için daha fazla alana ihtiyaç duyarlar. Dikkat ederseniz, oyunların sistem gereksinimlerinde disk alanı daha fazla istenir.

Sıkıntıyı çözdüm: Alan gereğinden fazla azaldığında indirmeyi durdurup PC'yi yeniden kapatıp açmam lazımmış.

Çözüm

Geri
Yukarı