GTA V Tam Ekran Olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

BilincsiZz

Femtopat
Daha fazla  
2 gün önce GTA 5'i Epic Games'ten indirdim fakat oyunda ne story modda hile çalışıyor ne de tam ekran oluyor.
Hileleri tek tek hepsini denedim, biri bile çalışmadı. Tam ekranı da ALT + Enter tuşunu denedim fakat ona basınca da ekran komple kararıyor ve ekranın küçük bir yerinde GTA gözüküyor. Lütfen bilenler cevaplasın. Bu arada ek bilgi olarak GTA 169 TL'den 85'e inmişti, ben de yılbaşı kuponu kullanarak 25'e aldım fakat sorunun bundan kaynaklı olduğunu hiç sanmıyorum çünkü arkadaşlarım da böyle indirdi. Tek bende bu sorun var.

Ayarlar > graphics > oradan monitörünün çözünürlüğünü seç (örn:1920x1080) Sonra onun üstündeki veya altındaki ayardan Full Screen yap. Sonucu buraya eklersin.

Hocam oyunu açmak için kısayoluna çift tıkladıktan sonra mouse ile hiçbir işlem yapmayın oyun açılana kadar. Bu sorun bende böyle çözülmüştü. Masaüstünde bir yere tıkladığımda oyun pencere modunda açılıyor, ama hiçbir işlem yapmazsam tam ekran olarak açılıyor.

2 gün önce GTA 5'i Epic Games'ten indirdim fakat oyunda ne story modda hile çalışıyor ne de tam ekran oluyor.
Hileleri tek tek hepsini denedim, biri bile çalışmadı. Tam ekranı da ALT + Enter tuşunu denedim fakat ona basınca da ekran komple kararıyor ve ekranın küçük bir yerinde GTA gözüküyor. Lütfen bilenler cevaplasın. Bu arada ek bilgi olarak GTA 169 TL'den 85'e inmişti, ben de yılbaşı kuponu kullanarak 25'e aldım fakat sorunun bundan kaynaklı olduğunu hiç sanmıyorum çünkü arkadaşlarım da böyle indirdi. Tek bende bu sorun var.
  • Direct X
  • Visual C++ 2005,2006...2020
  • Net Framework 4.6 ve üzeri.
  • Ekran kartı sürücüsü
Yazdığım yazılımları kurmayı deneyin. (Zaten yüklü ise kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.) Ekran kartı sürücünüzün güncel olduğuna emin olun. Diğer arkadaşların dediklerini uygulamayı da ihmal etmeyin. :)

Masaüstü çözünürlülüğünüz ve oyun çözünürlülüğünüzü aynı ayarlayıp sonrasında "Alt + Enter" deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı