Çözüldü GTA V Tam Harita Nasıl Açılıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kanatsız Kuş

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Evren'de Bir Yer
Arkadaşlar merhaba GTA 5 hakkında size sorularım olacak. tam haritayı nasıl açıyoruz? Haritada sadece gittiğim yerler açık. Bazen kayboluyor ya da ben öyle zannediyorum. Arabaların üstlerini açma kapama tuşu nedir? Ayarlara baktım bulamadım. Ya da göremedim. para nasıl kazanılır şöyle kazanıyorum başka yol varsa yazabilirsiniz: İnsanları öldürmek. Banka arabası soymak. Soygun yapmak. ATM giden insanları öldürmek. Görev yapmak. Son olarak havaalanına gittiğimde polisler geliyor. Gitmesi için kod yazıyorum bir yıldız gidiyor oda tekrar geliyor. Polisleri atlattıktan tekrar dönüyorum sonra tekrar geliyorlar. Bunu için başka kod var mı veya polisleri açıp kapatabileceğim mod veya taktik?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Havaalanından yer satın almanız gerekiyor polisin olmaması için. 2M dolar olması lazım. RP yapmayı seviyorsanız taksicilik yapabilirsiniz. Eğer ki Online oynamayacaksanız para kasmak için trainer kurabilirsiniz.
Arkadaşlar merhaba GTA 5 hakkında size sorularım olacak. tam haritayı nasıl açıyoruz? Haritada sadece gittiğim yerler açık. Bazen kayboluyor ya da ben öyle zannediyorum. Arabaların üstlerini açma kapama tuşu nedir? Ayarlara baktım bulamadım. Ya da göremedim. para nasıl kazanılır şöyle kazanıyorum başka yol varsa yazabilirsiniz: İnsanları öldürmek. Banka arabası soymak. Soygun yapmak. ATM giden insanları öldürmek. Görev yapmak. Son olarak havaalanına gittiğimde polisler geliyor. Gitmesi için kod yazıyorum bir yıldız gidiyor oda tekrar geliyor. Polisleri atlattıktan tekrar dönüyorum sonra tekrar geliyorlar. Bunu için başka kod var mı veya polisleri açıp kapatabileceğim mod veya taktik?
Haritanın tamamen gözükmesi için gözükmeyen yerlere gitmeniz gerekiyor. Arabanın üstünü açmak/kapatmak için ''H'' tuşuna basılı tutun. GTA 5'te polislerden kurtulmamızı sağlayan bir hile kod bulunmuyor maalesef.

Havaalanından yer satın almanız gerekiyor polisin olmaması için. 2M dolar olması lazım. RP yapmayı seviyorsanız taksicilik yapabilirsiniz. Eğer ki Online oynamayacaksanız para kasmak için trainer kurabilirsiniz.

Çözüm
1. Haritayı açmak için her yeri gezmen gerek. Hilesi varsa bilmiyorum.
2. Araba duruyorken H tuşuna basılı tutarak üstünü açabilirsin.
3. En fazla görevlerden para geliyor. İlerledikçe soygun görevleri geliyor ve bunlar çok para getiriyor. Ayrıca satın alınabilen binalar var ve bunları aldıktan sonra mini görevler yapıp para kazanabiliyorsun. Daha az miktarda para için taksi çalıp taksicilik yapabilirsin.
4. Hile kullanmadım, polis konusunu bilmiyorum.

Arkadaşlar teşekkürler peki belli bir görevden sonra harita açılıyor mu yoksa dediğiniz gibi ben mi açıcağım.
Ne zaman alabiliyorum peki?

Geri
Yukarı