GTA V tekrar bedava olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Electus0

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki GTA 5 bir ara ücretsiz olmuştu fakat ben o zamanlar bilgisayar kullanmadığım için oyunu alamamıştım. Şu an oynamak istiyorum ama çok pahalı. Sizce GTA bir daha ücretsiz olur mu veya ücretsiz oynamanın bir yolu var mıdır?

Sanmıyorum.

Biliyorsunuz ki GTA 5 bir ara ücretsiz olmuştu fakat ben o zamanlar bilgisayar kullanmadığım için oyunu alamamıştım. Şu an oynamak istiyorum ama çok pahalı. Sizce GTA bir daha ücretsiz olur mu veya ücretsiz oynamanın bir yolu var mıdır?

15-20 TL'ye Epic hesabını satanlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zannetmiyorum. Epic Games hesapları satanlar var 5TL'ye falan. İçinde GTA 5 olan hesaplardan alabilirsiniz.

Bence olmaz ancak GTA V'ten bayağı ucuz olan GTA V hesapları satılıyor, onlardan alabilirsiniz.

Bence olmaz çünkü GTA V sunucuları çökmüştü ondan dolayı çok zor. 2 hafta Epic'te 30tlydi :/

77 liranın aşırı pahalı olduğunu düşünmüyorum. Normalde 160 lira filan oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı