GTA V "Timed out authenticating with epic Online servers" Hatası

SergioGnæbry

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Basketbolcu
GTA 5'e Epic Games üzerinden girmeye çalışıyorum arkada Rockstar Launcher açık şöyle bir mesaj veriyor Rockstar ve açılmıyor.
GTA V timed out authenticating with epic Online servers.

Aynısı bende de olmakta, Epic Games yüzünden olabilir.

Bende tam bunun üzerine konu açıyordum aynısı bende de olmakta.

Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar malum oyun ücretsiz oldu 160 TL'den bahsediyoruz PC'si olmayanlar bile Epic Games hesabımda bulunsun diye int kafelere gidip hesabına eklemekte oyunu e malum milyonlar oyuna girerse serverlar çöker dün şans eseri normalde giremediğim servera girdim.
Ve karşılaştığım şey ise şu.
Bir oyuncu F13 uçaklarını dizmiş ve uçakları patlatıyordu - yumruğuyla bu hile kodu ise: Hothands.

Ve bunu görür görmez neyle karşılaştığımı şaşırdım akşam girerim diye PC'yi kapattım ve yattım ardından hikaye moduna giriş yaptım birkaç saat oynadıktan sonra bir daha bir serverlara gireyim dedim demez olaydım artık serverlara hiç girilmiyor neyse cevaba gelelim.

Arkadaşlar malum herkez oyuna girince hile kodları da havada uçmaya başladı e tabii işler böyle olunca serverlar dayanamadı ve çöküşe uğradı Epic Games-Rockstar bu durum ile ilgileniyorlar ve bu hata karşısında hesaplarımıza 10 gün içerisinde 1.000.000 doların gönderileceğini söylediler tabii ki ben Instagram'da gördüm :p yani demem o ki.
Hem serverlar düzeltilecek hem de kolay yoldan 1M dolar alıcaz...

Herneyse çok boş yaptım galiba notumuda ekliyim.

Eğer yorum işinize yaradıysa en iyi yorum olarak seçmeyi ve beğenmeyi unutmayınız...

Sevgiler :p.
Arkadaşlar malum oyun ücretsiz oldu 160 TL'den bahsediyoruz PC'si olmayanlar bile Epic Games hesabımda bulunsun diye int kafelere gidip hesabına eklemekte oyunu e malum milyonlar oyuna girerse serverlar çöker dün şans eseri normalde giremediğim servera girdim.
Ve karşılaştığım şey ise şu.
Bir oyuncu F13 uçaklarını dizmiş ve uçakları patlatıyordu - yumruğuyla bu hile kodu ise: Hothands.

Ve bunu görür görmez neyle karşılaştığımı şaşırdım akşam girerim diye PC'yi kapattım ve yattım ardından hikaye moduna giriş yaptım birkaç saat oynadıktan sonra bir daha bir serverlara gireyim dedim demez olaydım artık serverlara hiç girilmiyor neyse cevaba gelelim.

Arkadaşlar malum herkes oyuna girince hile kodları da havada uçmaya başladı e tabii işler böyle olunca serverlar dayanamadı ve çöküşe uğradı Epic Games-Rockstar bu durum ile ilgileniyorlar ve bu hata karşısında hesaplarımıza 10 gün içerisinde 1.000.000 doların gönderileceğini söylediler tabii ki ben Instagram'da gördüm :p yani demem o ki.
Hem serverlar düzeltilecek hem de kolay yoldan 1M dolar alıcaz...

Herneyse çok boş yaptım galiba notumuda ekliyim.

Eğer yorum işinize yaradıysa en iyi yorum olarak seçmeyi ve beğenmeyi unutmayınız...

Sevgiler :p.

He bu arada ben arabama modifiye yapacağım bir de önerim bir otopark alın iyi günler :p.

şimdide ben online a girerken sıkıntı yaşıyorum bilen varsa yardım edebilirmi?

sorun şu gta v yi açıp seçenklerin geldiği ekranda

story mode online vs.

online seçiyorum ve giriyorum ancak gök yüüznden bakarken takılıyor vamı bilen ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı