GTA V var ama Epic Games yükle diyor

Emprialyx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşıma hard diskimi vermiştim GTA V atması için. Attı fakat Epic Games üzerinden doğrulamaya çalışıyorum yapamıyorum. İndirmeyi başlatıyorum fakat hard diskte yer olmadığı için başlatmıyor indirmeyi. Ne yaparak doğrulayabilirim?
Fotoğrafı ekledim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 81
Hocam nasıl yeniden indirme başlatıcam. Ne zaman başlatsam aynı hatayı veriyor seçtirtmiyor.
/EpicGames/GTAV/

Arkadaşınızdan aldığınız dosya burada mı?

İndirmenin olduğu yere kesin veya kopyalayın.

Veya epic indirme yeri seçimine izin veriyorsa arkadaşınızın yüklediği yeri gösterin.

Erpic Games'ten GTA'yı başlat 5 saniye sonra durdur. Epic Games'in GTA'yı indirdiği yere git ve hard diskinden GTA'yı kopyala. Kopyaladığın dosyaları Epic Games'in dosyasının içindeki GTA'ya kopyala sonra doğrula olacaktır. C-program files-Epic Games-GTAV
Hocam o kadar yerim yok işte yerim kısıtlı. Dediğinizi yapamıyorum.
/EpicGames/GTAV/

Arkadaşınızdan aldığınız dosya burada mı?

İndirmenin olduğu yere kesin veya kopyalayın.

Veya epic indirme yeri seçimine izin veriyorsa arkadaşınızın yüklediği yeri gösterin.
Seçim yerine izin verdi arkadaşımın dosyaları attığı yeri gösterdim fakat yukarıdaki hatayı verdi.

Hocam o kadar yerim yok işte yerim kısıtlı. Dediğinizi yapamıyorum.

Seçim yerine izin verdi arkadaşımın dosyaları attığı yeri gösterdim fakat yukarıdaki hatayı verdi.
Bir üst klasörü gösterin iki GTAV olmamalı. Şu an dosyaların olduğu klasörün içinde bir GTAV klasörü oluşturmuş dosyaları oraya yüklüyor sanırım.

Klasöre girip GTAV klasörünü silin. (Arkadaşınızın dosyaları attığı klasörde olmalı.)

Silmek yerine masaüstüne kesin yanlışlık olmasın.
Şu an hocam epic games üzerinden kaldır dedim. Yeniden başlatabiliyorum şu an nasıl yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 16
Şu an hocam epic games üzerinden kaldır dedim. Yeniden başlatabiliyorum şu an nasıl yapmalıyım?
"Göz at" deyip yalnızca E:\ yi seçersen dosyaları kontrol edeceğini düşünüyorum. :)
(Silinirse sorumluluk kabul etmiyorum.)
E:\GTAV'yi seçince gördüğün gibi ayrı bir GTAV daha oluşturuyor. Yalnızca E:\'yi seçersen GTAV içindeki dosyaları görecektir.

"Göz at" deyip yalnızca E:\ yi seçersen dosyaları kontrol edeceğini düşünüyorum. :)
(Silinirse sorumluluk kabul etmiyorum.)
E:\GTAV'yi seçince gördüğün gibi ayrı bir GTAV daha oluşturuyor. Yalnızca E:\'yi seçersen GTAV içindeki dosyaları görecektir.
Dediğin şekil yaptığımda diskte yer açım diyor. Yarın bir yolunu bulacağım.

Yeniden baslatabiliyorsan. Epicten baslar 1 megabayt indirme yapsin indirmeyi durdur saatin ordanda kapat, arkadasin sana verdigi gta klasorune gir butun dosyalari kes epic gamesin indirdigi gta klasorun icine yapistir ve epic gamese ac gta indirmeye devam ettir dosyalari dogrulama baslayacak.Şu an hocam epic games üzerinden kaldır dedim. Yeniden başlatabiliyorum şu an nasıl yapmalıyım?

Geri
Yukarı