GTA V vs Forza Horizon 5

CANERION

Kilopat
Daha fazla  
Sıkıntı var yaklaşın. 300 küsur cüzdanda birikmiş para var PS3, PS4 ve PC'de defalarca bitirdiğim ama Steam'da almadığıma sonradan üzüldüğüm GTA V ve FH 5 arasında kaldım. Forza'nın indirimi 1 güne bitiyor normalde onu alacaktım 3 gündür harcama yapmıyorun dükkanda. Şansıma az önce GTA da 276 liradan girmiş indirime. Unutmadan FH4 hem Steam hem Xbox hesabımda var ve GTA V Epic Games ve PS hesabımda yine var. Ne yapayım bedavaya geliyor ikisi de ama arada kaldım mantıklı her yoruma varım teşekkürler.

Forza 5 gerçekten hem grafikleri çok iyi hem Meksika haritası ayrı bir dünya ben olsam Forza 5 alırdım.

GTA 5'e zaten farklı platformlarda sahipken almanın hiçbir mantığı yok bence, farklı oyunlar ve farklı tatlar her zaman daha iyidir. Tercihinizi FH5 tarafında kullanmanızı öneririm.

GTA 5'e zaten farklı platformlarda sahipken almanın hiçbir mantığı yok bence, farklı oyunlar ve farklı tatlar her zaman daha iyidir. Tercihinizi FH5 tarafında kullanmanızı öneririm.

Bence de öyle ama şu Steam zehrini yedim sanki. Önceden ben de diyordum platform fark etmez yeter ki olsun diye ama öyle olmuyormuş büyük konuşmuşum. FH5 alacağım akşam galiba sağ olun.

Sıkıntı var yaklaşın. 300 küsur cüzdanda birikmiş para var PS3, PS4 ve PC'de defalarca bitirdiğim ama Steam'da almadığıma sonradan üzüldüğüm GTA V ve FH 5 arasında kaldım. Forza'nın indirimi 1 güne bitiyor normalde onu alacaktım 3 gündür harcama yapmıyorun dükkanda. Şansıma az önce GTA da 276 liradan girmiş indirime. Unutmadan FH4 hem Steam hem Xbox hesabımda var ve GTA V Epic Games ve PS hesabımda yine var. Ne yapayım bedavaya geliyor ikisi de ama arada kaldım mantıklı her yoruma varım teşekkürler.
İkiside varsa başka bir şey al arkadaşların varsa onlarda söyleyeceğim oyunları alılarsa mükemmel olur:
Arkadaşlarla:
Ready or Not
Sons of the forest
Friday the 13th

Tek başına:
Mafia Definitive Edition
Sabnautica Bellow Zero

(başka bulamadım)

İkisi de varsa başka bir şey al arkadaşların varsa onlarda söyleyeceğim oyunları alılarsa mükemmel olur:
Arkadaşlarla:
Ready or Not.
Sons of The Forest.
Friday the 13th.

Tek başına:
Mafia Definitive Edition.
Sabnautica bellow Zero.

(Başka bulamadım)

Hocam yazdıklarının hepsi var teşekkür ederim. Forza alacağım 4 var ama 5'i Game Pass üzerinde oynadım. Steam'a da alacağım gece.

Geri
Yukarı