GTA V "we couldn't sign you in automatically, please login manually using" hatası nasıl çözülür?

ihaterain

Kilopat
Makaleler
1
Epic Games üzerinden GTA 5'e sahibim, oyuna hiç girmedim. Dün gece indirmeye bıraktım ve bugün girdim(oyuna uzun süredir sahibim bu hesabı kullanmamıştım).
Oyun indi ve.

image.png

Şeklinde bir uyarı aldım, bu mail bana ait değil.

Biraz araştırınca hesabı çalınan bir sürü kişi olduğunu gördüm ve biriside benim diye düşünüyorum, bir yazı hazırladım ancak Rockstar'a mail nereden atacağım?
Sonuç alır mıyım?

Epic Games üzerinden GTA 5'e sahibim, oyuna hiç girmedim. Dün gece indirmeye bıraktım ve bugün girdim(oyuna uzun süredir sahibim bu hesabı kullanmamıştım).
Oyun indi ve.

Eki Görüntüle 1919852

Biraz araştırınca hesabı çalınan bir sürü kişi olduğunu gördüm ve biriside benim diye düşünüyorum, bir yazı hazırladım ancak Rockstar'a mail nereden atacağım?
Sonuç alır mıyım?

Hocam kurtarmanız zor çünkü mail adresiniz değişmiş.

Bende de çalınmıştı çok şükür mail adresim değiştirilmeden kurtardım.

Rockstar'a mail atmanız pek efektif sonuç vermez. Onun yerine buradan iletişime geçmeye çalışın:
Rockstar Games Customer Support

Nereye girmeliyim?
Bahsi gecen maildeki Rockstar hesabina erisimin yok maili bilmiyorum.

My Epic Games account has been stealed, today i wanna play GTA V for the first time in this account.
When i open the GTA V Rockstar Launcher show me this error;
We couldn't sign you in automatically, please login manually using b*****0@g**.com
How can you help me?

Epic Games account mail;
MAİLADRESİ[email protected]
İ have acces to Epic Games account, when i realize this situation i change account password and open 2FA.
İ need help.

Boyle bir yazi yazip ticket attim, imla ve anlam bozukluklari olabilir ama anlasilabilecegini dusunuyorum.

Son düzenleme:
Oyun indi ve.

Eki Görüntüle 1919852

Sonuç alır mıyım?
aynı hatayı bende alıyorum 1 aydır uğraşıyorum sanırım hesap çalınmış

Aynı hatayı bende alıyorum 1 aydır uğraşıyorum sanırım hesap çalınmış.

Rockstar geri donus yapti yardimci olabileceklerini soylediler.
Yaziyi benim yazdigimi onaylayan 1 mail daha istediler yolladim daha geri donmediler hocam bekliyorum hala.

Yaziyi benim yazdigimi onaylayan 1 mail daha istediler yolladim daha geri donmediler hocam bekliyorum hala.
Guncelleme;
geri donmusler bazi talimatlar vesaire var.

Ekran görüntüsü 2023-08-29 223407.png

Son düzenleme:

Guncelleme;
geri donmusler bazi talimatlar vesaire var.

Eki Görüntüle 1923074
Hocam bende 1 aydır uğraşıyorum bende hesap detaylarını bilmiyorum bana da yardımcı olur musunuz 1 hafta uğraştım en sonlarda oyunun faturasıyla epic hesabına girebildiğime dair kanıt istediler fotoğraf çekerek dediklerini yaptım attım sonra hesap psn etc Facebooka mı bağlı diye sordular bilmiyorum size epic games hesabının bana ait olduğunu kanıtladım diye yazdım araştırdık ama hesabın sana ait olduğunu doğrulayamadık filan dediler kurtaramıyorum hesabı sinirlerim bozuldu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230917_181250_Google.jpg
    Screenshot_20230917_181250_Google.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20230917_181255_Google.jpg
    Screenshot_20230917_181255_Google.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı