GTA VC 2. diski takın hatası

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
GTA VC yi indirdim bu hatayı verdi sonra dedim belki Steam'le alakalı dır korsanını indirdim gene aynı hata.
GTA VCnin korsan olanına modern modunu kurdum sorun düzeldi ama oyun çok bozuluyor arabalar vs ama yama da sadece models ve data değişiyor bence bu klasörlerin birinde sorun oluşuyor bu dosyaları bir yerden bulabilir miyim ya da bu sorunu nasıl çözebilirim?
Oyunu 4 5 aydır silmiştim format falan da attım sildikten sonra eskiden böyle bir sorun yoktu.

Hocam oyunu downgrade edip nocd patch yükle. Normalde korsan oyun kullanmam ve tavsiyede etmem ama GTA 3, vc, ve sa oyunlarının crack versiyonları ne yazık ki daha başarılı 😁

Korsan oyunda bu hatayı almanız normal ama Steam de normal değil.

Bu videoya da göz atın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu hata ile benim aldığım hata farklı ilk attığınız videodaki ile aynı bendeki hata.
Steam dan bu sorunu yaşayan başka kişilerde var ama çözümünü bulamadım. :(

Bu hata ile benim aldığım hata farklı ilk attığınız videodaki ile aynı bendeki hata.
Steam dan bu sorunu yaşayan başka kişilerde var ama çözümünü bulamadım. :(
Umarım sorununuzu çözer:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam oyunu downgrade edip nocd patch yükle. Normalde korsan oyun kullanmam ve tavsiyede etmem ama GTA 3, vc, ve sa oyunlarının crack versiyonları ne yazık ki daha başarılı 😁
Downgrade ne demek?
Umarım sorununuzu çözer:
İlk attığın video ile aynı yere çıkıyor. :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı