Çözüldü GTA V'de Striptiz Club oyundan nasıl tamamen silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bir mod buldum, o modu kurdum ve o yer tamamen kapandı ne yaparsan yap açılmıyor da. İsteyenler olursa linkini veriyorum:No more Strip Club nasıl kuracağınız dosyadaki Read Me'de yazıyor. (Not: Striptz Club'lerinin kapıları camları falan kapanıyor içeriyi göremeyip giremiyorsunuz)
Gitmeyin o zaman. Yaşınız küçük galiba. Bende öyleydim eskiden. Biraz gir oraya, tara herkesi, alışıyorsun. Böyle bir yere gidince utanıp sonradan açılmak gibi 😉.

(Gitmeyin dedim alt tarafı, herkes gitmeyin demiş. Onlara eksi değil tabii. Onların benden farkı ney? Eksici tayfaya selam verelim. Ne yaptım ben? Basın basın eksileri. 🤬🤬)

Artı -4 Eksi
İraden bu kadar güçsüzse sokakta napıyorsunuz? Ve o kaldırılmıyor. Çünkü oyunda görev gereği giriyorsun oralara.

Gitmeyin o zaman. Yaşınız küçük galiba. Bende öyleydim eskiden. Biraz gir oraya, tara herkesi, alışıyorsun. Böyle bir yere gidince utanıp sonradan açılmak gibi 😉.

(Gitmeyin dedim alt tarafı, herkes gitmeyin demiş. Onlara eksi değil tabii. Onların benden farkı ne? Eksici tayfaya selam verelim. Ne yaptım ben? Basın basın eksileri. 🤬🤬)

Hocam sırf zevk olsun diye eksi bastım bu mesajdan sonra kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı