GTA V'e her girişte 826 MB indirme sorunu

TürkayErsöz

Hectopat
Oyuna her girişimde 826 MB indiriyor. Oyunun kurulu olduğu klasörün adı '' Yeni Klasör ''. İnternette okuduğuma göre Türkçe karakter içerdiği için oluyor bu. Ancak klasörün ismini değiştirmeye çalıştığımda oyunu tekrar indirmeye başlıyor. Bunun üzerine oyunda ''failed zlib call'' diye bir hata çıkıyor ve yine kapanıyor.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'in diline İngilizce yaparsan Türkçe karaktere sahip dosya açmaz. Ayrıca dosyaların resmini bir atsana. Bende öyle bir şey olmuyor.
Steam'in dilini İngilizce yaparsan yüksek ihtimalle sorun çözülür bu arada. Ama oyunu tekrar yüklemeni isteyebilir.

Oyun Steam'den değil. Tekrar yüklerken ''Connection to download server lost '' hatası alıyorum. UltraSurf gibi programlar denedim ama yinede bağlantı kopuyor. Kolayca yüklense tekrardan yüklerdim.

Bende de aynı sorun olmuştu.Benim kendi bulduğum çözüm şu şekildeydi; oyunun dosyalarını başka dosyaya kopyalayıp oyunu ve rock starı kaldırıp baştan kurmuştum tam oyun sıfırdan indirmeye başlarken oyunu kapatıyor kopyalamış olduğum gta dosyalarını yeni kurulum yaptığım dosyaların içine atıp launchere -verfy yaptırıyordum. Ben bu şekilde çözmüştüm umarım size de yardımcı olur

Bende de aynı sorun olmuştu.Benim kendi bulduğum çözüm şu şekildeydi; oyunun dosyalarını başka dosyaya kopyalayıp oyunu ve rock starı kaldırıp baştan kurmuştum tam oyun sıfırdan indirmeye başlarken oyunu kapatıyor kopyalamış olduğum gta dosyalarını yeni kurulum yaptığım dosyaların içine atıp launchere -verfy yaptırıyordum. Ben bu şekilde çözmüştüm umarım size de yardımcı olur

Aynen bende başka bir disk e atdığımda aynı yöntemi kullanmıştım. Ama bazı dösyaları Steam a denetletip yükletmiştim neredeyse 300 mb. 70 gb yeniden yüklemek işkence gibi hemde 500 kbs ile. :D

Oyun dosyalarını kopyaladım ve GTA V adlı bir klasör açıp içine attım. Eski dosyadakileri ve Social Club'ı sildim. En güncel sürümünü yükledim ve GTA5 FileCheck programıyla bozuk dosyaları bulup sildim ve tekrar yükledim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı